Urodzeni 11 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu ma dość skomplikowany charakter. Jest też uzdolniona artystycznie, zwłaszcza w kierunku muzycznym i lubi to, co jest piękne i ma „duszę”.

Nienawidzi kłamstwa i się nim brzydzi. Za to ceni sobie sprawiedliwość, oraz stara się nie popadać w konflikty, gdyż z natury jest człowiekiem ugodowym. Przy tym jest bardzo pracowita, ma głowę pełną świetnych pomysłów i całkiem nieźle daje sobie radę w życiu. Nie ma dla niej sytuacji nie do przejścia.

Jeśli jest to mężczyzna, to kobiety za nim szaleją i obdarzają go przyjaźnią.

Urodzeni 11 grudnia bardzo wysoko cenią sobie niezależność i prostotę. Zazwyczaj są w stanie wiele poświęcić, aby to mieć i nie zważają na poniesione straty. Są przy tym osobami serdecznymi, ale nieufnymi. Może się też tak zdarzyć, że przebywając z osobami niezbyt sympatycznymi, same stają się nieprzyjemne. Poprzez swoją skomplikowaną naturę nie wszyscy potrafią go zrozumieć. Z jednej strony są marzycielami, dość często zmieniającymi swe poglądy, w dodatku – tchórzliwymi i strachliwymi. Z drugiej strony – w niektórych sytuacjach, potrafią być odważni i nie boją się niczego.

Jest też trochę takim wizjonerem, który widzi przyszłość i potrafi zinterpretować niektóre przekazy, jednak ta zdolność jest niezrozumiana przez otaczających go ludzi. Zawsze jednakże wierzy w człowieka i jest pełen nadziei, że będzie lepiej, przez to, nie zawsze potrafi odróżnić fikcję od rzeczywistości. Zdarza mu się, że mówi to, co myśli, co zazwyczaj nie podoba się jego otoczeniu, gdyż ludzie nie lubią, gdy mówi im się prawdę w oczy. Gdy coś robi, to wykonuje swą pracę z zaangażowaniem i poświęceniem.

Wady:

Kiedy nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami, wówczas kumuluje się w nim nerwowość i drażliwość. Wówczas, niekorzystnie odbija się to na jego zdrowiu.

Czego powinien się wystrzegać?

Są to osoby przeżywające wszystko bardzo silnie i gwałtownie, przez co mają później problemy w życiu uczuciowym i bardzo cierpią z tego powodu.

Ty też masz urodziny właśnie 11 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉