Urodzeni 12 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest dobrym patriotą i obywatelem swojego kraju, posiada zasady, których stara się nie łamać. Ponadto jest utalentowana i życzliwie odnosi się do wszystkich ludzi.

Osoba urodzona 12 grudnia uwielbia wszystko co piękne, estetyczne i kształtne. Przebywanie na łonie przyrody daje jej wytchnienie i dodatkową energię do życia. Nie lubi być ograniczana, gdyż z natury jest człowiekiem aktywnym i przebojowym, nigdy się nie poddaje. Wie, że może zdobyć dobre stanowisko i władzę, dlatego z uporem maniaka do tego dąży. Nigdy nie cofa się przed żadnym wyzwaniem, a w skrajnych przypadkach potrafi zachować zimną krew i podjąć szybką decyzję. Potrafi także wydawać rozkazy z dobrym tego skutkiem.

Nie boi się zabierać głosu i chętnie przemawia na wszelkich zgromadzeniach publicznych, a możliwość argumentowania i dowodzenia sprawia jej wielką przyjemność.

Zawód dla urodzonych tego dnia:

Najlepiej sprawdzi się w zawodzie prawnika, dziennikarza, literata bądź może zostać wykładowcą na uczelni i wykładać filozofię, historię bądź religię. Wybierając zawód nauczyciela powinna taka osoba pamiętać, że więcej osiągnie ucząc starszych, niż młodszych.

Pragnie również pomagać osobom potrzebującym i wspierać cierpiących, z pewnością jest człowiekiem postępu i dobroci. Kiedy już raz zainteresuje się sprawami społecznymi, nie porzuca ich z dnia na dzień, gdyż zdaje sobie sprawę, że krzywda ludzka nigdy się nie kończy, a ona zawsze będzie potrzebna.

Wady:

Największą jej wadą jest to, że sama podejmuje decyzje nie zważając na zdanie innych. Nie potrafi też trzymać języka na wodzy, często jest kłótliwa i ma cięty język. W takich chwilach nie interesują ją inni.

Mimo tych mankamentów jest to człowiek, który cieszy się ogólnym uznaniem i szacunkiem.

Ty też masz urodziny właśnie 12 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉