Urodzeni 13 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu potrafi być nieco złośliwa, ale robi to w sposób humorystyczny, bądź ośmieszający.

Są to ludzie, którzy są wszechstronnie uzdolnieni. Potrafią świetnie panować nad swoimi emocjami, oraz idealnie nadają się do sprawowania władzy. To dobrzy ludzie, ale trochę zarozumiali, pragną być postrzegani, jako ci, którzy mają dobry gust artystyczny. Nie cierpią wszystkiego co jest nieuczciwe, nieprzyzwoite i tandetne. Zawsze są bardzo towarzyscy i pragną, aby ciągle ktoś był przy nich, komu będą mogli powierzać swoje tajemnice. Jednak nie może to być osoba, która sama lubi dużo mówić o sobie.

Nerwowy i porywczy, ale można mu zaufać, bardzo lubi często zmieniać miejsca pobytu i towarzystwo. Jeśli chodzi o poglądy, to nigdy ich nie zmienia, choćby nawet nie do końca się z nimi zgadzał. Potrafi być bezwzględny i wymagający oraz złośliwy. Pomimo, iż może wydawać się dla osób postronnych mało nowoczesny, to niezmiernie ceni sobie wolność i niezależność pod każdym względem.

Wady:

Nie dosyć, że nie zwraca uwagi na opinię ludzi, to także nie liczy się wcale z jej zdaniem. Często wady te są niezauważane, gdyż taka osoba ma klarowny charakter i jest pozbawiona mściwości i zazdrości. Zazwyczaj ma trudności z ukryciem czegoś, zawsze ludzie potrafią przejrzeć ją na wskroś. Nie potrafi także kłamać, dlatego niezmiernie trudno jej wywieść kogoś w pole.

Jak wychować dziecko urodzone tego dnia?

Dzieci te powinny być dobrze odżywiane i mieć całkowitą swobodę, aby ich nadmierna aktywność mogła zostać wyładowana. Podczas wychowania należy zwrócić szczególną uwagę na ich wrażliwość i uczucia, które powinno się u nich rozwijać. Gdy takie dziecko zostaje zranione, wówczas ciągle samo siebie krytykuje i nie potrafi znaleźć w sobie choćby odrobiny dobroci. Później zaczyna krytykować innych i czuje z tego powodu satysfakcję.

Ty też masz urodziny właśnie 13 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉