Urodzeni 17 grudnia

Osoba urodzona 17 grudnia jest wesoła i chętna do pomocy swoim bliskim.

Posiada silny i wyniosły charakter, dzięki temu potrafi przezwyciężyć wiele problemów i zawiłości życiowych, których jej los nie szczędzi. Jest człowiekiem pracowitym i z ochotą wykonuje wiele rzeczy, wykazuje przy tym zdolności umysłowe i posiada wszechstronne zainteresowania. Łatwo zaprzyjaźnia się z innymi i potrafi od nich przejąć to, co najlepsze. Nie należy także do osób nadmiernie wygadanych, czy też rzucających się w oczy. Jeśli coś miałoby pójść nie tak, to woli się nie odzywać, aby później nie mieć jakichś problemów.

Spośród osób urodzonych w tym dniu, można z łatwością wyodrębnić dwa typy osobowości.

Pierwszy z nich należy do osób niespokojnych, szorstkich, roztargnionych, zdekoncentrowanych, szukających szczęścia w nadarzających się okazjach. Nie gardzi nawet grami hazardowymi w których potrafi w jednej chwili postawić wszystko, łącznie ze swoim dobytkiem, na jedną kartę.

Druga osobowość jest wielkim przeciwieństwem pierwszej. W tym przypadku osoby te są powszechnie lubiane za swą dobroć, własne zdanie, sprawiedliwość, a przede wszystkim, za nieprzekupność. Przyjaciele takiego człowieka zajmują zazwyczaj wysokie stanowiska i są dla niego podporą, zawsze służą mu pomocą.

Wady:

Największą ich wadą jest nadmierne eksponowanie własnego erotyzmu. Niepotrzebne też rozprasza swe sił na inne rzeczy, które wcale nie są związane z tym, co trzeba. Posiada również naturę buntowniczą. Często nie zwraca uwagi na skutki swych czynów i nadmiernie uganiania się za mrzonkami.

Do czego powinien dążyć?

Do powściągliwości i większej rozwagi przy podejmowaniu ważnych decyzji. Nie powinien naśladowania innych ludzi, tylko starać się wyrażać własne zdanie. Osoba ta także nie powinna ciągle zmieniać pracy oraz dziewczyn, gdyż trwanie przy swoim, więcej przyniesie jej korzyści, niż strat.

Ty też masz urodziny właśnie 17 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉