Urodzeni 18 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest wrażliwa, inteligentna i sprytna. Posiada ustalony pogląd na życie i nie lubi niejasnych sytuacji.

Nie można jej nie lubić, gdyż jest osobą bardzo towarzyską i serdeczną. Wszędzie jej pełno i każdy chętnie lubi przebywać w jej towarzystwie. Z natury jest uprzejma i sympatyczna, przyciąga do siebie przyjaciół, ale tylko niewielu z nich, zna prawdziwe jej oblicze. W przyjaźni jest wierna i stała, nigdy pierwsza jej nie zerwie.

W małżeństwie mężczyźni nie zawsze są szczęśliwi, gdyż w wyborze żony kierują się głównie względami intelektualnymi, natomiast  nie zwracają uwagi na charakter i pochodzenie kobiety. Jeżeli wreszcie znajdzie dla siebie kobietę odpowiednią, która będzie go rozumiała, kochała i obdarzy zaufaniem, wówczas stanie się wielbicielem swej żony. Będzie jej we wszystkim ustępował, poświęcał się dla niej i sam dzięki temu związkowi osiągnie własny rozwój.

Ludzie ci z osobami płci przeciwnej łatwo się zaprzyjaźniają, a później z właściwym sobie pośpiechem, zaręczają się. Gdy jednak przekonują się o zbyt dużych różnicach charakteru, bardzo szybko zrywają zaręczyny i opuszczają swych partnerów. Przez to, że są osobami szczerymi i otwartymi, nie cierpią wprost kłamstwa oraz wszelkich fałszywych sytuacji.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna z dnia dzisiejszego, nie lubią być ograniczani, wysoko cenią sobie wolność i to w każdej dziedzinie życia.

Wady:

Nie zawsze do końca potrafi zatroszczyć się o swój rozwój i to nie tylko duchowy. Niczym się nie przejmuje, nie robi sobie także wyrzutów sumienia i nie ma sobie nic do zarzucenia. W większości przypadków, zgadza się na wszystko. Tam, gdzie jej osoba wchodzi w grę, pragnie, aby wszystko inne przełożyć na dalszy plan.

Zalety:

Zawsze jest duszą towarzystwa, wrażliwa na wszelką krzywdę ludzką, serdeczna, potrafi wykazać się dobrocią wobec innych. Chociaż nie lubi się kłócić, to jeśli chodzi o dobro drugiego człowieka, potrafi walczyć o pokrzywdzonych.

Ty też masz urodziny właśnie 18 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉