Urodzeni 19 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest wszechstronnie uzdolniona, nowatorska, z głową pełną ciekawych pomysłów. Bez większego problemu potrafi dać sobie radę w każdej dziedzinie życia.

Niezwykle ambitna, często pragnie osiągnąć coś w swoim życiu. Robi to z nieprzymuszonej woli, bez żadnego nacisku i pośpiechu, gdyż jej pragnieniem, nie jest zdobycie pieniędzy i kariery.

Jeden człowiek, a posiada dwa odmienne charaktery, jeden zewnętrzny, a drugi wewnętrzny. Obydwa są bardzo aktywne i zaangażowane w to co robią, potrafią w życiu wiele zaryzykować, nie licząc się z konsekwencjami, a jednocześnie są wrażliwe, czułe i zamknięte w sobie. Ze względu na tę rozbieżność, niezwykle trudno jest obiektywnie ocenić takiego człowieka. Raz bywa drażliwy i niespokojny, a za chwilę potrafi zmienić się nie do poznania. Zachowanie takie, często zrzuca się cieniem na jego dwoistą naturę. Ta podwójna natura bardzo często przekłada się na jego życie. Niezwykle często osoba taka potrafi mieć podwójny zawód, dwa źródła dochodu, dwa mieszkania, lub nawet zawiera dwa małżeństwa, albo ma dwa nieformalne związki.

Są to osoby po których można wiele oczekiwać, jednak nieodpowiednie warunki życiowe, nie pozwalają im w pełni na rozwinięcie własnych możliwości. Potrafi być również wspaniałym kolegą, który nie wstydzi się śmiać z samego siebie i swoich wad.

Czego powinien się wystrzegać?

Nie powinien dawać możliwości, aby inni podejmowali za niego decyzje i skupiać się na wykonaniu jednej, ale porządnej pracy. Jeśli jednak dopuści do takiej sytuacji to zaczną mu się piętrzyć problemy.

Charakter kobiety z 19 grudnia:

Kobieta urodzona dzisiaj, podobnie jak mężczyzna, jest szczera, otwarta i bezpośrednia w kontaktach z innymi. Jej życzliwy i koleżeński stosunek do mężczyzn wywołuje niekiedy wiele nieporozumień. Często jest to spowodowane tym, że jej przyjaźń jest brana za miłość, a miłość za przyjaźń. Kiedy jednak powstają takie nieporozumienia, wówczas kobieta taka staje się dumna i wyniosła, a pod przykrywką uśmiechu, kryje się głębokie cierpienie. Po takowych przejściach, jest wówczas bardzo ostrożna, opanowana i broni się przed głębszym uczuciem, co niekiedy odbierane jest przez ogół jako uwodzenie, flirtowanie.

Ty też masz urodziny właśnie 19 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉