Urodzeni 20 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest wytrwała w swych dążeniach do celu i sprawiedliwa. Jest też bardzo lubiana przez znajomych i współpracowników.

Jest to człowiek cierpliwy i stały w swych poglądach. Wszystkie zadania, jakie ma do wykonania, wydają mu się łatwe, a wszelkie trudności życiowe, zupełnie naturalne, dlatego nie cofa się przed ciężką pracą i wysiłkiem.

Z natury jest bardzo wrażliwym i sentymentalnym człowiekiem o romantycznym usposobieniu. Dzięki temu, że jest opanowany i potrafi pokonać swoje lęki, to wyostrza się w nim intuicja i potrafi wiele przewidzieć, bądź ominąć. Kiedy zostaje poproszony o rozstrzygnięcie jakiejś kwestii czy problemu, to nie powinien w ogóle próbować temu zaradzić. Najlepiej zrobi, jak nie będzie się odzywał i zanadto angażował, gdyż nie jest w stanie wszystkim dogodzić. Jedyne co może zrobić, to ewentualnie doradzić się swojej intuicji, która być może, podpowie mu gotowe rozwiązanie. Posiada bardzo silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości i gdy widzi, że komuś dzieje się krzywda, natychmiast, często nawet bez zastanowienia, próbuje jej pomóc. Niestety, w tym zapędzie niesienia pomocy, często nie zauważa, że mimowolnie wyrządza komuś krzywdę. Kiedy to do niego dociera, jest już za późno.

W jakim zawodzie najlepiej mu się powiedzie:

Przede wszystkim na stanowiskach państwowych lub religijnych, gdyż stworzony jest do tego, aby zajmować się sprawami szczytnymi i wielkiej wagi.

Prywatnie, nie posiada zbyt wielu przyjaciół. Jednak tych, których ma, są mu bardzo życzliwi i zawsze może liczyć na ich pomoc. Dzięki temu, że należy do osób nieugiętych i cierpliwych, w życiu osiąga to co chce. Może się zdarzyć, że początkowo będzie miał problemy finansowe, ale szybko to minie. Wówczas spełnią się jego marzenia i wszystkie cele zostaną zrealizowane.

Ty też masz urodziny właśnie 20 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉