Urodzeni 22 grudnia

Urodzona 22 grudnia jest obrotna i pomysłowa. Należy także do osób inteligentnych, które polegają tylko na sobie.

Jest zwolennikiem mądrości i jasności umysłu. Niestrudzona, jeśli chodzi o ciągłe zdobywanie wiedzy, oraz dążenie do własnego rozwoju umysłowego. To doskonały mówca i pedagog, potrafi zachowywać się i wyrażać swoje opinie, stosownie do sytuacji. W pracy jest rzetelna i wytrwała, zwłaszcza jeśli pracuje dla siebie samej. Natomiast pracując dla innych, ma problemy ze skupieniem się i rzetelnym jej wykonaniu.

Posiada przenikliwy umysł i stawia sobie wysoką poprzeczkę w życiu. Raczej nie zwraca uwagi na rady swoich przyjaciół, polega wyłącznie na swoim doświadczeniu. Ma wysokie aspiracje i dąży do zdobycia władzy. Jej pamięć jest doskonała, a rozmowy tak umiejętnie prowadzi, aby inni byli pod jej wrażeniem. Bardzo nie lubi, gdy obcy wtrącają się w jej życie, gdyż ona sam tego nie robi. Jest osobą przedsiębiorczą, zwłaszcza jeśli chodzi o handel, przemysł lub sztukę, wykazuje również zainteresowania w kierunku rolnictwa, górnictwa, oraz odkryć archeologicznych.

Często jej się zdarza, że ma w życiu jakąś misję do wypełnienia, wówczas izoluje się od ludzi, działa na uboczu i przez to jest niezrozumiana przez otoczenie. Mimo, iż jej życie jest pełne trudności i wysiłku, to jednak doskonale sobie ze wszystkim radzi i bez problemu osiąga swój cel.

Charakter kobiety z tego dnia:

Kobieta z 22 grudnia jest impulsywna i nieco nerwowa. Jest przedsiębiorcza i pracowita, o jasnym i nowatorskim spojrzeniu na niektóre sprawy, lubi podróżować i chętnie zmienia miejsca zamieszkania. Mimo, iż z natury jest raczej cholerykiem i przejawia tendencje do ciągłego niezadowolenia i agresji, to i tak posiada dobre serce. Każdemu pragnie pomóc, nie może patrzeć na cierpienie innych i jest bardzo inteligentna.

Wady:

Jej największą wadą jest zazdrość, do której przenigdy się nie przyznaje.

Zdrowie tych osób:

Niemalże do późnej starości cieszy się dobrym zdrowiem, dopiero u schyłku życia może jej doskwierać reumatyzm.

Ty też masz urodziny właśnie 22 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉