Urodzeni 23 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest inteligentna i sprytna. Jednocześnie jest rozsądna, potrafi idealnie dostosować się do każdej sytuacji życiowej.

Urodzona 23 grudnia, w swych dążeniach do celu, wkłada wiele wysiłku. Pragnie też, aby wszystko zostało jak najlepiej zrobione i aby nikt nie mógł się do tego przyczepić. Niezwykle rzeczowa, realistycznie patrząca na świat, spokojna, opanowana, musi mieć wszystko poukładane według określonych reguł. Uważa również, że wszystko co robi, wykonuje najlepiej i zawsze jest przekonana o trafności swych decyzji, i ich możliwości wykonawczych.

Nie są to ludzie zbyt towarzyscy i posiadają niezbyt wielu przyjaciół. Bardzo często można ich spotkać spacerujących, czy pracujących w samotności. Mimo to, wcale nie pałają chęcią poszerzania kręgu znajomych. Wbrew pozorom, wolą oni skupić się na osiągnięciu swojego przedsięwzięcia, aby móc wznieść się na wyżyny.

Dzięki samozaparciu, wytrwałości i umiejętnego dostosowania się do danej sytuacji, bardzo często realizują swe zamierzenia i faktycznie osiągają szczyty kariery.

Zalety tych osób:

Najwartościowszą ich zaletą jest niezwykła umiejętność maksymalnego koncentrowania się na wykonywanej pracy i umiejętność realizowania swych pragnień i zamierzeń.

O co powinni się troszczyć?

Taka silna koncentracja może być przyczyną późniejszego niezadowolenia, a tym samym doprowadzić ich do melancholii. Dlatego ludzie ci powinni z tym walczyć, aby nie popaść w nadmierną depresję.

Problemy zdrowotne tych osób:

Najczęstszymi chorobami, jakie dotykają te osoby to niestrawność i duża skłonność do depresji. Także dosyć często ich organizm może niedomagać. Dzieje się tak ze zwyczajnego przepracowania. A to dlatego, że ludzie ci dążą do perfekcji w tym, co robią. Często nie zdają sobie sprawy z sił własnego organizmu i przeceniają jego wytrzymałość.

Ty też masz urodziny właśnie 23 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉