Urodzeni 27 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu jest łagodna, dobra. W życiu kieruje się sprawiedliwością i rozwagą.

Urodzona 27 grudnia jest poważna oraz wymagająca zarówno w stosunku do siebie jak i do innych. Należy też do osób sympatycznych i współczujących ludziom ułomnym i słabym. Rozsądna, nie podejmie żadnej wiążącej decyzji bez gruntownego przemyślenia jej i dogłębnej analizy.

Inteligentna, zawsze gotowa do działania, jest dobrym organizatorem i potrafi kontrolować pracę innych. Jest też wszechstronnie uzdolniona, a do tego jest osobą dosyć ruchliwą. W życiu sama sobie daje radę, nie oczekuje na niczyją pomoc. Najszczęśliwsza jest wówczas, gdy może aktywnie pracować, spełniając się przy tym zawodowo. Nigdy nikogo nie naśladuje, sama jest autorem wielu ciekawych pomysłów, dlatego nie potrzebuje taniej reklamy. Zdarza się jej, że w kontaktach z innymi jest nieco szorstka i porywcza, a jej posunięcia, szybkie i niesprecyzowane. Jak się zdenerwuje, to jej gniew narasta powoli, ale też bardzo wolno się uspokaja. Długo pamięta doznane urazy i krzywdy, jednak nie mści się, gdyż to nie leży w jej naturze.

Jeśli chodzi o uczucia takiego człowieka, to nie należy do osób stałych, często trudno mu się zdecydować, kto ma być jego partnerem życiowym. Może jednak tak się zdarzyć, że sam doświadczy niestałości w uczuciach, wówczas bardzo cierpi.

Czego powinien się wystrzegać?

Pomimo, iż należy do osób wyjątkowo ostrożnych, to nie znaczy, że nie może zostać oszukanym, lub okradzionym. Zdarza mu się to wtedy, gdy myśli, że wszystko dokładnie zabezpieczył. Jednak często w natłoku spraw może o niektórych rzeczach zapomnieć. Także nie powinien być zbyt otwarty w stosunku do otoczenia, gdyż może narazić się na przykre tego konsekwencje.

Nie układają mu się także stosunki z ojcem, gdyż ten często bywa gwałtowny. W efekcie końcowym często zdobywa pokaźny majątek, ale tylko i wyłącznie dzięki sobie i swemu sprytowi, nigdy natomiast dzięki pomocy innych ludzi.

Ty też masz urodziny właśnie 27 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉