Urodzeni 28 grudnia

Osoba urodzona w tym dniu, bez większego problemu, potrafi ułożyć niemalże doskonały projekt i wcielić go z powodzeniem w życie.

To dowcipny, subtelny i bardzo utalentowany człowiek. Kiedy jednak coś jest nie po jego myśli, potrafi być nieprzyjemny, ordynarny i wulgarny, a przez to staje się nawet podejrzliwy. Jest bardzo aktywny i obrotny, czasami potrafi też spełniać dobre uczynki, ale czyni to bardzo rzadko. W każdej niemalże sytuacji potrafi się kulturalnie zachować i jest sympatyczny dla otoczenia. Nie ma też problemu z wyrażaniem swoich myśli i to zarówno w mowie, jak i piśmie.

Jest też wielkim egoistą i bardzo wysoko ocenia siebie. Jeśli uda mu się być bardziej uczuciowym, to wówczas może zajść bardzo wysoko. Bywa chytry, w niektórych momentach nawet tchórzliwy.

Zaleta:

Potrafi obdarzyć całkowitym zaufaniem osobę, którą pokocha.

Wada:

Chętnie służy radą i doświadczeniem ludziom w sytuacjach, w których wyczuwa korzyści materialne. Gdy jednak dojdzie do wniosku, że brak jest perspektyw materialnych, to wtedy nie podejmuje się zadania.

Dobrze byłoby, aby osoby takie mogły się kształcić w kierunkach związanych z handlem, gdyż posiadają oni wrodzone zdolności do handlu.

Są to osoby bardzo zadbane, wiele czasu poświęcają na dbałość o swój wygląd i starają się utrzymywać stosunki z ludźmi z wyższych sfer, co niekiedy może wpędzić ich w długi.

Czego powinien się wystrzegać?

Nie powinien wywoływać sporów i sprzeczek pod żadnym pozorem, gdyż może to spowodować niepotrzebne nieporozumienia. Pomimo, iż należy do ludzi bardzo pracowitych, wolny czas chętnie spędza pośród osób cieszących się złą sławą. Może także być narażony na zniewagi z powodu licznych romansów.

Kobieta urodzona 28 grudnia:

Kobieta tak urodzona jest dość energiczna, ale niektóre sytuacje ją przerastają i wówczas tchórzy. Jednak z wiekiem staje się osobą bardziej otwartą na świat, odważną i pewną siebie. Chociaż stara się to ukryć, to w gruncie rzeczy jest bardzo zazdrosna o swojego partnera.

Dzięki swej gorliwości, wytrwałości i umiejętności koncentrowania się na swej pracy, osoby te mogą liczyć na powodzenie. Nawet udaje im się to, co innym by się nie powiodło.

Ty też masz urodziny właśnie 28 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉