Urodzeni 29 grudnia

Osoba urodzona 29 grudnia ma silny charakter i działa w zdecydowany sposób.  Ma też wiele ciekawych i nowatorskich pomysłów do zaoferowania.  Często można ją zobaczyć zamyśloną, co nie oznacza, że nie wie, co w danym momencie się wokół niej dzieje.

Z natury jest osobą przebojową, która nie boi się ryzyka ani konsekwencji wynikających ze źle podjętej decyzji. Wytrwale dąży do zajęcia jak najwyższego stanowiska i nie przebiera w środkach, aby ten cel osiągnąć. W dodatku potrafi być przy tym despotyczna, co często daje się odczuć w jej życiu rodzinnym. Lubi pracować, zwłaszcza z ludźmi starszymi, gdyż uważa, że posiadają oni większą wiedzę i doświadczenie, niż młodsi.

Ma wysokie ambicje i mierzy także wysoko, gdyż uważa, że jak spadać, to z wysokiego stołka. W swych działaniach nie widać u niej słabości, zawsze wie co robić, gdyż jest osobą zdecydowaną i pewną siebie. W kontaktach z tymi osobami od razu wyczuwa się u niej egoizm, dlatego często jest narażona na różne przykrości. Wówczas jest rozczarowana, że ludzie jej nie rozumieją i pragnie zemsty w stosunku do tych, którzy zawiedli jej zaufanie.

Trudno jest także takiego człowieka rozszyfrować, gdyż nigdy nie daje po sobie poznać o czym myśli, dodatkowo bywa też kapryśny i lubi się przechwalać. Mimo to jest zdolny i pomysłowy. Jego największą zaletą jest cierpliwość, wytrwałość, ostrożność, oszczędność, wiara w siebie, wierność, uczciwość i sprawiedliwość.

Wady:

Osoby, które przejawiają nadmierny egoizm nie zawsze osiągają w życiu rozwój i nie mogą też osiągnąć zamierzonego celu.

Co im grozi?

Poprzez niewłaściwe zachowania w stosunku do innych może spowodować niezdrową rywalizację, wrogość współpracowników i pozostać w życiu samotnym.

Najlepszym zawodem dla tych osób będzie zawód związany z handlem, przemysłem lub sprawami materialnymi. W sferze interesów doskonale się czuje i potrafi osiągać rewelacyjne wyniki.

Ty też masz urodziny właśnie 29 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉