Urodzeni 31 grudnia

 

Osoba urodzona w tym dniu jest precyzyjna, pedantyczna i wytrwała w swych dążeniach. Dzięki poparciu osób wyżej stojących, jest w stanie zajść bardzo wysoko.

Jest to człowiek bardzo wrażliwy, a jego nerwy są ciągle napięte. W pełni świadomy odpowiedzialności, jaką niesie za sobą zajmowanie każdego stanowiska, zwłaszcza na wyższym szczeblu.

Kiedy w życiu nie może piastować wysokiego stanowiska i nie jest w stanie nic w tym kierunku zrobić, aby je nawet wywalczyć, to wówczas czuje się ograniczony, brakuje mu niezależności i wolności decyzji, a po pewnym czasie staje się milczący, kapryśny i pesymistycznie patrzy na świat.

Są to jednak wyjątki, gdyż ludzie urodzeni 31 grudnia zazwyczaj osiągają bardzo wysokie pozycje społeczne, prestiż i uznanie.

Na co powinien uważać?

Aby nie być zanadto zarozumiałym, gdyż ta negatywna cecha może doprowadzić go do zguby, powodując upadek moralny i niekiedy fizyczny.

Do czego powinien dążyć?

W swych dążeniach jest bardzo ambitny, stara się zdobywać doświadczenie i chce dowiedzieć się jak najwięcej, aby móc zrealizować swoje cele. Niestety, często życie rzuca mu kłody pod nogi i nie szczędzi rozczarowań, dlatego powinien on uważać na wszystko, co się wokół niego dzieje. Powinien także wyciągać trafne wnioski i słuchać rad osób bardziej doświadczonych. Wówczas z pewnością uniknie wielu przykrości i niedomówień.

Dobrze byłoby, aby osoba z dnia dzisiejszego nauczyła się cierpliwości i z pokorą czekała na swoją kolej. Gwałtowne decyzje, wcale nie pomogą osiągnąć jej tytułów i zaszczytów.

Czego musi się nauczyć?

Musi nauczyć się pokory i przytłumić napady gniewu, wtedy jego życie ulegnie radykalnej zmianie na lepsze. Często  zdobycie wielkiego majątku i uznania w społeczeństwie  uzależnione jest od jego charakteru.

Posiada on zdolności w kierunku literackim i artystycznym, chociaż, jeżeli wybierze zawód związany z rolnictwem, czy produkcją, może wiele zyskać. Często okazuje się, że potrafi dość dobrze planować, gdyż w niektórych swoich przedsięwzięciach, on zyskuje, a inni tracą.

Mimo, że nie  dbania o swoje zdrowie i kondycję, ma silny organizm i potrafi dożyć sędziwego wieku.

Ty też masz urodziny właśnie 31 grudnia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉