Urodzeni 01 stycznia

Urodzeni 01 stycznia są mądre i rozważne, a przy tym potrafią być bardzo cierpliwe. To również dobrzy przywódccy i organizatorzy.

Z natury jest osobą opanowaną i ostrożną. Swoje decyzje musi zawsze dokładnie przemyśleć, zajmuje się także sprawami poważnymi, posiada przy tym dar dostrzegania tego, czego inni dojrzeć nie potrafią. Nie lubi, gdy patrzy mu się na ręce, dlatego większość swej pracy wykonuje z dala od ludzi.

Wszystko co osiąga, to jego ciężka praca, dlatego stara się zrobić wszystko, aby nie stracić majątku i pozycji, chociaż bywa narażony na takie sytuacje. Niewielu posiada znajomych, a ci którzy są, są to osoby, które podobnie jak on, są inteligentne i cenione przez ogół.

Z natury jest osobą niezwykle opiekuńczą i szlachetną. Zawsze troszczy się o dobrobyt i powodzenie innych, a przede wszystkim o osoby potrzebujące wsparcia. Bardzo nie lubi, gdy inni mu schlebiają, uważa, że te osoby nie są w stosunku do niego szczere. Nie należy do ludzi nieśmiałych, chętnie podejmuje rozmowę z każdym, choć nie należy do zbytnio wygadanych.

Czego powinien się wystrzegać?

Powinien unikać wszystkiego co zbyt ekstrawaganckie i starać się nie odbiegać zanadto od swoich ideałów i celów życiowych. Powinien zwrócić uwagę na poruszanie się w nocy, gdyż przez swoją nieostrożność może doprowadzić do wypadku w którym coś mu się może stać.

To bardzo ambitne osoby, ciągle dążą do samorozwoju i nieustannie idą naprzód. Swój cel życiowy osiągają poprzez wytrwałą pracę, oraz swą pilność i pracowitość. Niekiedy wydaje im się, że życie ich krzywdzi i ich ciężka praca nie jest należycie doceniana, powoduje to u nich niepotrzebny dodatkowy stres. Pomimo, iż postrzegany jest jako człowiek poważny, ma duże poczucie humoru i jak trzeba, potrafi być także dowcipny.

Wada:

Jeśli ktoś mu się narazi, to potrafi być mściwy, zacięty i zgorzkniały.

Zalety:

Jest osobą, która wysoko ceni sobie sprawiedliwość, nieskazitelność, prawość i pracowitość.

Kobieta urodzona tego dnia jest lepsza od mężczyzny, jeśli chodzi o prowadzenie interesów. Jest także bardziej dyskretna i ostrożna, potrafi być także bardzo oszczędna, posiada dobry gust, jeżeli chodzi o urządzanie i prowadzenie domu. Jest także wspaniałym przełożonym, sprawiedliwie i skutecznie zarządza ludźmi.

Ludzie ci posiadają też zdolności pedagogiczne i wykazują wiele cierpliwości, co do szczegółów. Taki nauczyciel potrafi tak pokierować dziećmi, że osiągają one wysoki szczebel rozwoju. Rozumie potrzeby uczniów i nigdy nie zostawi ich samym sobie, zawsze stara się jak najlepiej rozwiązać wszelkie problemy, jakie ich dosięgają.

Ty też masz urodziny właśnie 01 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉