Urodzeni 03 stycznia

Urodzeni 03 stycznia to inteligentne osoby, a przy tym sprytne, zdolne i przedsiębiorcze. Ich największym pragnieniem jest stanie na czele innych.

Są to ludzie często w „gorącej wodzie kąpani”. Wszystko robią szybko, ale za to rzetelnie, gdyż nie chcą, aby umknęła im sposobność wspięcia się na wyżyny. Postępowi, ale często w swych dążeniach zachowują się jak drapieżniki, walczą o swe utrzymanie i wysokie stanowisko. Niezwykle łatwo idzie mu chwalenie się swoimi osiągnięciami, nawet tymi, których nie ma i nie miał. Dzięki temu zostaje dostrzeżony przez ogół i zdobywa uznanie.

Dla swych rywali nie ma litości, często jest on nawet złośliwy i mściwy. Pragnienie zdobycia kariery i prestiżu. Tak go nakręca, że nie patrzy, czy kogoś krzywdzi czy nie, to idzie do przodu i zdobywa swój cel. Często może być on okupiony czyjąś klęską, ale on się tym nie przejmuje. Nie jest to także zauważane przez większość otaczających go ludzi. Będąc na górze, okazuje się idealnym dyrektorem, który potrafi zarządzać swoimi podwładnymi po mistrzowsku. Realizację swoich projektów życiowych utrzymuje jednak w tajemnicy, nie chce, aby inni mu później coś wytykali.

Ludzie ci bardzo dużą wagę przywiązują do wszystkiego co materialne, czy też przedstawia jakąś wartość. Odbija się to na ich związkach jakie zawiera w życiu i przy wyborze przyjaciół, gdyż znajomymi ich są osoby, które zajmują lepsze stanowiska. Zwraca także uwagę na ludzi, którzy także jak on, idą naprzód i chcą coś w życiu osiągnąć, natomiast odwraca się od tych, którzy spadają, lub nie mają pomysłów na swoje życie. Będą na nich zwracać uwagę tylko i wyłącznie wówczas, jeśli sami też nisko upadną i nie będą mieli pomocy od nikogo z zewnątrz.

Do czego powinien dążyć?

Skoro tak bardzo dąży do panowania nad innymi, to powinien postarać się być lepszym od pozostałych, a przede wszystkim, przezwyciężyć swoje wady, takie jak: niechęć, antypatię, zazdrość i egoizm.

Ty też masz urodziny właśnie 03 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉