Urodzeni 08 stycznia

Urodzeni 08 stycznia są wierne zarówno zasadom, jak i swoim partnerom. Zawsze chętni do pośrednictwa, potrafią też wpływać na innych ludzi.

Nie mają najmniejszego problemu z wyrażaniem swoich myśli i przekonywaniem do siebie innych. Posiadają dar perswazji i potrafią jej użyć zamiast siły. Dysponują niespożytą energią, dlatego nie przejmują się przeciwnościami losu, a także szybko potrafią zregenerować swoje siły. Mają dużą wyobraźnię i wiele oczekują od życia. Dobrze radzą sobie z finansami, mają też zdolności organizacyjne i potrafią zarządzać innymi, więc w pracy dobrze sprawdzają się na stanowiskach kierowniczych. Doskonale sprawdza się także jako pośrednik handlowy.

Lubią wyzwania. Wszystko co udaje im się zdobyć w życiu zawdzięczają wyłącznie sobie. Pomimo zamiłowań w kierunku własnej destrukcji, zdolny jest do wielkich rzeczy. Jest osobą, która do wszystkiego podchodzi z entuzjazmem, ale potrafi być w swych działaniach bojowy, wojowniczy, a nawet gwałtowny. Wykazuje też pewne skłonności do skąpstwa i ma tendencje do zadumy. W tym co robi, jest zawsze zdecydowany, chociaż z drugiej strony, potrafi być uległy.

Nie potrafi uzewnętrzniać swoich uczuć, ale jest kochający i pragnie, aby obok niego zawsze ktoś był. Jest bardzo wrażliwy na krytykę innych, chociaż sam ocenia innych niezmiernie surowo. W przyjaźniach jest wierny i stały, jednak zdarzają mu się niekiedy nieprzyjemne sytuacje.

Zalety:

Zawsze chętnie pośredniczy i występuje w imieniu ludzi. Nie lubi kompromisów i bylejakości. Bardzo chętnie angażuje się w sprawy rodzinne i zawsze jej pomaga, kiedy zachodzi potrzeba.

Nie tylko pragnie być podziwiany przez innych, ale także pragnie ingerować w życie otaczających go osób. Nie jest to jednak mile widziane, bo nie każdy chce, aby ktoś chciał ingerować w cudze życie. Jednakże z wiekiem nabywa doświadczenia i dzięki temu ludzie zaczynają go szanować.

Ty też masz urodziny właśnie 08 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉