Urodzeni 10 stycznia

Urodzeni 10 stycznia to osoby wierzące w siebie i swoje możliwości. Zawsze też lubią działać na własną rękę.

Spokojna, niezależna, nieustępliwa i stanowcza. Zawsze do końca stoi wytrwale pośród największych zamieszek lub innych ekstremalnych sytuacji. Ma wielu wrogów, którzy chcą ją zniszczyć, ale w swych dążeniach popełniają wiele błędów i w efekcie końcowym, przeciwnicy sami się niszczą. Są to osoby o wyjątkowo silnym charakterze, bardzo pewne siebie i są niezwykle oryginalni. Dzięki swej przedsiębiorczości nie mają większych problemów ze zdobyciem majątku. Nie lubią oni, gdy inni okazują im uczucia, robiąc to na forum.

Do czego powinni dążyć?

W związku z tym, że należy do osób gadatliwych, dobrze by było, aby w niektórych sytuacjach milczał, gdyż lepiej na tym wyjdzie. Także nie powinien wygłaszać surowych i obraźliwych sądów na temat innych.

Ludzie ci dożywają sędziwego wieku, zachowując przy tym w pełni zdolności logicznego myślenia. W młodości często jest narażony na wiele przykrości. Jednak z wiekiem jego sytuacja ulega radykalnej poprawie. Największym zagrożeniem zdrowotnym dla niego jest jego własna ambicja, czyli jej przerost. Jeśli nie otrzyma tego co chce, bądź też jego nadzieje zostaną zawiedzione, wówczas popada w apatię. Wówczas jest niezadowolony i ponury, czego konsekwencją mogą być ataki kolki, lub problemy trawienne.

U schyłku wieku dodatkowym problemem spowodowanym jego niezadowoleniem i frustracją może być artretyzm. Także w oczekiwaniu na lepsze i bogatsze życie, które i tak będzie miał, może niekiedy popaść w depresję. Najlepszym wówczas lekarstwem na te jego schorzenia jest doborowe towarzystwo i nadzieja. Także zmiana miejsca zamieszkania może być wyjątkowo dobrą decyzją na poprawę samopoczucia. Ludzie ci nie powinni przebywać w osamotnieniu, powinni szukać towarzystwa i dobrej rozrywki, wówczas z pewnością nie będą ich dopadać choroby.

Ty też masz urodziny właśnie 10 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉