Urodzeni 11 stycznia

Urodzeni 11 stycznia to osoby niezwykle inteligentne i przedsiębiorcze. Posiadają ogromne poczucie humoru.

Jest to człowiek zamknięty w sobie, rzeczowy, sumienny o spokojnym charakterze. Gdy zabiera głos, robi to z wyczuciem, aby nikogo nie obrazić ani nie urazić, i stara się swoją osobą nie rzucać w oczy. Mimo swej niedostępności, gdzieś w głębi serca bardzo chce być lubiany przez otoczenie i chętnie w nim przebywa. Z racji swej hermetyczności bywa niekiedy trudny w kontaktach z ludźmi, a to często dlatego, że w swych dążeniach do wysokiego stanowiska, zawsze chce być wyżej niż jego współtowarzysze. Dążąc do swych ideałów, potrafi wykorzystać w najwyższym stopniu, swoje możliwości i zdolności życiowe. Wierzy w siebie i wie, że może polegać tylko na sobie, i dzięki temu potrafi osiągnąć swój upragniony cel.

Wykazuje się też dużymi możliwościami przystosowawczymi oraz zdolnościami naśladowczymi, jednocześnie będąc aktywnym fizycznie. Nieważne, na jakim stanowisku jest, ale trzeba mu oddać, że potrafi zręcznie kierować i zarządzać ludźmi, wykazując przy tym wiele rozsądku i zdecydowania.

Ma wiele szacunku do wszelkich form życiowych, wyższych sfer towarzyskich i ludzi na wysokich stanowiskach. Wie, jak należy zachować się w stosunku do swych przełożonych, a jak do podwładnych. Waży słowa i nigdy nie powie czegoś, co mogłoby mu zaszkodzić. Postępując w taki sposób, zdarza mu się popełniać gafy, gdyż obdarza szacunkiem ludzi, którzy nie zawsze na ten szacunek zasługują.

Wady:

Jego największą wad jest próżność i nadmierna powierzchowność, jak na człowieka z wyższych sfer. Zdarza mu się także w trakcie rozmowy, lub wygłaszania jakichś kwestii, używać słów nieprzyzwoitych czy ordynarnych.

Co ich dręczy?

Ciągle prześladuje i dręczy ich obawa o to, że są obgadywani lub oszukiwani przez najbliższych i otoczenie. Te obsesje nie pozwalają im na czerpanie radości z życia i psują im często nastrój.

Osoby te są zdolne do głębokiej miłości, ale nie potrafią jej okazywać na zewnątrz. Bardzo silnie przywiązują się do swych partnerów i jeśli coś nie tak dzieje się w ich związku. Silnie odczuwają wszelkie krzywdy, jednak przenigdy nie chcą się do tego przyznać.

Ty też masz urodziny właśnie 11 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉