Urodzeni 13 stycznia

Urodzeni 13 stycznia to osoby, które dzięki własnym wysiłkom i osiągnięciom mogą zajść bardzo wysoko. 

Jest bardzo inteligentna o przenikliwym i badawczym umyśle. Potrafi tworzyć delikatne i unikalne kompozycje, wykazując przy tym duże zdolności analityczne. Niezmiernie wysoko ceni sobie ludzi logicznie myślących, gdyż sama taka jest. Pragnie poznać jak najwięcej i przyswoić to, co najlepsze, chętnie studiuje dzieła poważne. Sama nie wtrąca się w cudze życie, dlatego nie cierpi, jak inni próbują wtrącać się w jej. Zazwyczaj jest bardzo staranna i ścisła, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy finansowe i interesy, zawsze też można na nią liczyć, i zawsze dotrzymuje obietnic.

Zalety:

Potrafi być wspaniałym przyjacielem na którym nigdy się nie zawiedziesz. W rozmowach waży słowa, aby nikogo nie urazić. Nigdy także nie zapomina tego, co jej ktoś powiedział, gdyż posiada dobrą pamięć. Lubi też opowiadać różne historie, nie tylko ze swojego życia.

Nie brakuje jej dobrych i ciekawych pomysłów, ale gdy nie ma nastroju, wówczas staje się ponura i przybita. Kiedy natomiast jest wesoła, to tryska taką radością, że potrafi zarazić swoją radością wszystkich wokół. Lecz gdy jest nieszczęśliwa, to lepiej nie wchodzić jej w drogę, gdyż uważa, że nie ma w tym momencie osoby bardziej nieszczęśliwej niż ona. A najciekawsze jest to, że często nie potrafi podać prawdziwej przyczyny swych zmartwień, obarczając niekiedy wszystkich wokół.

Jako pracownik jest to człowiek zdolny i wytrwały, a mimo to, szybko się męczy, zwłaszcza jeśli musi wykonać kilka rzeczy naraz. Zdecydowany w działaniu, zawsze jasno i precyzyjnie potrafi wytyczyć swój cel życiowy, a przy tym potrafi krytycznie ocenić swoje możliwości. W życiu podąża swoją drogą i nie zważa na przeszkody, które go dosięgają. Nigdy do końca nie jest zadowolony ze swojego samorozwoju, uważa, że można było zrobić więcej, niż zrobiono. W dodatku jest też bardzo konserwatywny, zwłaszcza, jeśli chodzi o wydarzenia z przeszłości. Ma silnie rozwinięte poczucie sprawiedliwości, dlatego chętnie uznaje zasługi innych. Jednocześnie jest osobą wymagającą, co daje się zauważyć w stosunku do podwładnych, od których wymaga solidnej pracy i nowatorskich rozwiązań. Sam potrafi pracować solidnie zarówno na wysokim stanowisku, jak i jako podwładny. Zdaje sobie sprawę, że dzięki cierpliwości, solidności i wysiłkowi jest w stanie wiele osiągnąć.

Kobieta z 13 stycznia:

Kobieta z tego dnia chętnie oddaje przysługi innym ludziom. Jest bardzo wrażliwa i stara się walczyć ze swoim nadmiernym niekiedy pesymizmem. W miłość wkłada wiele uczucia, ale trudno jest jej wybaczyć zdradę, strasznie też boi się biedy.

Ty też masz urodziny właśnie 13 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉