Urodzeni 15 stycznia

Urodzeni 15 stycznia posiadają całe mnóstwo ciekawych pomysłów na życie. W dodatku są bardzo wytrwali w ich realizacji i w efekcie ich wysiłki bardzo często przynoszą obfite żniwo.

Jest to człowiek inteligentny, stały w swych dążeniach, zdolny, ma uporządkowane życie. Pomaga innym i stara się być opanowany pod każdym względem. Jednak osoby z zewnątrz często go odbierają jako osobę nieprzystępną, a nawet pedantyczną, a to ze względu, że jest ostrożny i zamknięty w sobie. Nie lubi w ludziach ich skomplikowanej natury, bardziej ceni osoby, które są prostolinijne i budzą zaufanie. Często zabiega o to, aby inni go szanowali, cenili i okazywali zaufanie. Niestety, on sam jest całkowitą odwrotnością, jest bardzo nieufny i z trudem obdarza niektórych zaufaniem. Szczególną uwagę zwraca na stosunki towarzyskie, nie każdego obdarza swoją przyjaźnią, zazwyczaj na przyjaciela wybiera sobie osobę majętną i rozpoznawalną w tłumie.

Potrafi zapamiętać każdą znaczącą datę i rocznicę życia towarzyskiego, i zawsze bierze w niej udział. Nie ma najmniejszego problemu z zabawianiem gości, dlatego jest mile widziany na spotkaniach. Także i do niego chętnie przychodzą w odwiedziny. Darzy szacunkiem ludzi mających autorytet i władzę. Chętnie też przebywa i bawi się w takim towarzystwie. Jest bardzo nieszczęśliwy, jeśli nie może wziąć udziału w takim przyjęciu, lub ma problem z zakupem ładnego, modnego i drogiego ubioru. Lubi, aby otoczenie zwracało na niego uwagę. Poglądy tych ludzi zazwyczaj nie odbiegają od ogólnie przyjętych norm.

Ma ojcowski i nieco pouczający stosunek do ludzi, dlatego jeśli wybierze zawód nauczyciela, idealnie się w nim sprawdzi, gdyż uczniowie, których uczy nie mają problemu z przyswojeniem sobie wiedzy.

Co mu grozi?

Jedynym zagrożeniem, jakie może mu się przytrafić to trudności życiowe z powodu zaciągniętych długów. Ale i tak zawsze udaje mu się z nich wyjść obronną ręką.

Ty też masz urodziny właśnie 15 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉