Urodzeni 16 stycznia

Urodzeni 16 stycznia są osobami uważnymi, przezornymi, łagodnymi i zręcznymi. Idealnie nadają się do zajmowania odpowiedzialnych i wysokich stanowisk.

Jest wytrwały w swych dążeniach, cierpliwy i chociaż całkiem dobrze potrafi przystosować się do każdych warunków życiowych, to jednak stara się być ponad nimi. To bardzo ambitny człowiek i dlatego nie szczędzi wysiłków, aby coś osiągnąć. Powoli, ale stopniowo się rozwija, zdobywa wiedzę i mądrość życiową, posiada także zdolności dyplomatyczne. Pracuje intensywnie i stara się przezwyciężyć wszelkie przeszkody życiowe, których los mu nie szczędzi. Do tego jest praktyczny, oszczędny, na zewnątrz skromny i często zamknięty w sobie. Jednak stara się, swej wrażliwości nie okazywać na zewnątrz. Zawsze dąży jednak do osiągnięcia samodzielności, ale nie zawsze udaje mu się to osiągnąć. Jest dobrym mówcą, ale potrafi także być nieco złośliwy. Potrafi także być dociekliwy i dzięki temu często zgłębia szczegóły i tajniki życia.

Zawsze stara się żyć w zgodzie z prawem, nie daje się przekupić i nie osądza ludzi, gdyż wie, że to nie leży w jego naturze. Lubi przebywać w dobrym towarzystwie, gdyż przyciąga go wszystko, co jest piękne, promienne i wesołe. Najlepiej sprawdzi się w zawodzie związanym z ziemią, jej produktami, górnictwem lub przemysłem. Także całkiem dobrze da sobie radę w zawodzie aktora, urzędnika czy inżyniera.

Wada tych osób:

Największą wadą tych osób jest nadmierny egoizm, samowolka, przesadna nadgorliwość i to zarówno w pracy, jak i życiu. Nie powinien też uganiać się za błahostkami, które w późniejszym okresie mogą stać się źródłem jego nieoczekiwanych niepowodzeń życiowych.

Nie posiada zbyt mocnego organizmu, często się przeziębia, lub dopada go reumatyzm. Te niedyspozycje chorobowe często powstają dzięki złej przemianie materii, lub na tle częstych przeziębień. Na ogół osoby urodzone tego dnia są szczęśliwe, zwłaszcza w drugiej połowie życia uśmiecha się do nich fortuna.

Ty też masz urodziny właśnie 16 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉