Urodzeni 19 stycznia

Urodzeni 19 stycznia to niezwykle barwne postacie, a do tego oryginalne, nowatorske i tryskające ciekawymi pomysłami. Chociaż niekiedy zaskakują nieprzewidzianymi wymysłami, to i tak nie odstępują od swych zasad.

Działa zawsze na spokojnie i zanim podejmie decyzję, musi wszystko dokładnie przemyśleć. Jest to człowiek bardzo inteligentny. Jego przemyślenia zawsze są inne od pozostałych ludzi, dlatego otoczenie często traktuje go jak dziwaka. Jest całkowicie świadomy swych działań i doskonale orientuje się w swych zamierzeniach, dlatego w większości udaje mu się osiągnąć swoje cele. Dążąc do celu zawsze trzyma się ścisłych zasad, które sam też stosuje z swym życiu i dzięki temu osiąga powodzenie. Jest to również osoba, która posiada niezależny charakter, szczerze wierzy we własne możliwości i jest bardzo wytrwała. Lubi dalekie podróże i odkrycia, interesuje się też astronomią. Jego droga życiowa jest usiana mnóstwem ciekawych pomysłów, które z powodzeniem wciela w życie.

W tym dniu zazwyczaj rodzą się dwa typy ludzkiej osobowości: jeden całkowicie pochłonięty jest swymi ambicjami życiowymi, natomiast drugi, lubi rozmyślać, analizować i filozofować.

Mężczyzna z tego dnia pragnie opiekować się innymi i ojcować.

Kobieta z 19 stycznia:

Kobieta ta, pomimo, iż nie należy do słabych, lubi z wdziękiem i czułością pokazywać potrzebę męskiej pomocy. Posiada umiejętność dostosowywania się do kązdych warunków i otoczenia.

Ta umiejętność nie pozwala jej na maksymalnym skupieniu się i rozwinięciu w sobie celu do którego mogłaby dążyć. Często z boku kobieta taka jest odbierana w ten sposób, że chce się wszystkim przypodobać. Jednak rzeczywistość okazuje się całkowicie inna, gdyż ona chce tylko być akceptowana w towarzystwie i mieć szacunek. Nie szczędzi także wysiłków, aby poruszyć niebo i ziemię w celu zapewnienia kariery swemu mężowi, bratu, synowi, lub ojcu. Jeśli chodzi o sprawy miłosne, to interesuje się tymi mężczyznami z którymi związek jest w stanie zakończyć się małżeństwem. Gdy już zapewni szczęście swoim dzieciom, to wtedy chętnie zaczyna pomagać dzieciom swoich krewnych czy sąsiadów. Ponieważ miłość i małżeństwo odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu, to jej aktywność przede wszystkim właśnie zwrócona jest w tym kierunku. Dzięki swym zdolnościom dyplomatycznym potrafi z powodzeniem godzić zwaśnionych przyjaciół, lub układać im związki, usuwać wszelkie nieporozumienia i łagodzić spory rodzinne.

Ty też masz urodziny właśnie 19 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉