Urodzeni 20 stycznia

Urodzeni 20 stycznia są dobrymi mówcami, lubiącymi się lansować, a przy tym błyszczeć. Chętnie też zajmują wysokie stanowiska, gdyż uwielbią władzę i autorytet.

Już od najwcześniejszych lat jego życia daje się zauważyć, że lubi rządzić i najbliższym daje się we znaki. Dlatego przed wejściem w życie, taki młody człowiek powinien nauczyć się bycia powściągliwym w wyrażaniu swoich nieprzemyślanych stwierdzeń i wygórowanych ambicji. Jego pragnieniem jest chęć dokonania czegoś wyjątkowego, wybitnego i zdobywanie środków materialnych. Wierzy w siebie i swoje możliwości, wie też jak wykorzystać swoją wiedzę, aby zdobyć to, czego pragnie.

W tych dążeniach zawsze przyświeca mu jeden cel – korzyści i zyski dla siebie. Wszelkie informacje, jakie uda mu się zdobyć, wykorzystuje dla własnego użytku. Z wiekiem, gdy stwierdza, że nie udało mu się zdobyć wystarczająco pokaźnego majątku, lub zrobić kariery, wówczas odczuwa duże niezadowolenie.

To urodzony krasomówca. Swój talent wykorzystuje, aby przekonać innych, że muszą podporządkować się prawu i normom ogólnie przyjętym, gdyż to akurat jest mu na rękę. Posiada także zdolności konstrukcyjne i wynalazcze. Chętnie też opiekuje się innymi, przejmuje nawet za nich odpowiedzialność, twierdząc, że robi to wszystko w imię wyższych wartości.

Praca dla tych osób:

Najlepiej sprawdzą się w roli nauczyciela, nadzorcy, inspektora bądź detektywa.

Wady:

Do najbardziej widocznych wad można tu zaliczyć to, że jest skryty i nie okazuje swoich uczuć na zewnątrz, oraz bywa dość często ponury. Inną wadą jest też jego nadmierny materializm.

Jest to człowiek inteligentny, a zarazem przebiegły. Bez problemu zauważa słabe strony innych ludzi i potrafi natychmiast odpowiednio je wykorzystać. Nie jest w stanie wykonać pracy, jeśli nie widzi z niej natychmiastowego i dużego pożytku. Droga życiowa tych osób nie należy do najłatwiejszych. Często muszą oni przechodzić różne trudne sytuacje i borykać się z licznymi przeciwnościami losu, jednak są oni w stanie osiągnąć cel, jaki sobie w życiu wyznaczyli. Ich skłonności i upodobania są nadzwyczaj proste.

Mimo to, są to ludzie przyjemni w obyciu, pracowici, poważnie myślący o życiu i starający się coś w życiu osiągnąć.

Ty też masz urodziny właśnie 20 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉