Urodzeni 21 stycznia

Urodzeni 21 stycznia pragną wpływać na innych ludzi i daje im odczuć swą dominację.

Z natury jest to człowiek niezwykle ambitny i dąży do wysokich celów. Nie zawsze jednak udaje mu się zrealizować swoje zamierzenia, gdyż często przeszkadza mu w tym jakaś siła zewnętrzna, na którą nie ma większego wpływu. Dzięki swym zdolnościom i zdobytej pozycji życiowej, idealnie nadaje się do kierowania ludźmi, bądź stania na czele różnych stowarzyszeń, czy też nawet społeczeństwa. W działaniu jest szybki, nie zastanawia się nad tym, co robi i dzięki temu udaje mu się zdobyć swój cel. Pomimo swej doskonałej koncentracji i wysokich ambicji, jego cele bywają niekiedy trudne do osiągnięcia. Jest on inteligentny, logicznie myślący, jednak często bywa pesymistycznie nastawiony do życia. Wtedy dopatruje się tylko złych stron danego przedsięwzięcia.

Wady:

Największą jego wadą jest brak wiary w siebie i egoizm. Również nadmierny słowotok powoduje, że ludzie nie zawsze go tolerują, zwłaszcza jeśli eksponuje swoje kłopoty. Zazwyczaj jest osobą dość opanowaną, ale jeśli ktoś naruszy jego prawa i interesy, to wówczas wpada w gniew, i nawet potrafi być zawzięty w swych groźbach. Często jego zachowanie jest zależne od środowiska w jakim się urodził i jakie wartości odziedziczył. To powoduje też, że jest mu niezwykle trudno to wszystko zmienić i dostosować się do społeczeństwa.

Co mu grozi?

To, że idąc za głosem tłumu i szukając w nim uznania, coraz bardziej oddala się od swych życiowych celów i wchodzi na pustkowie. Dlatego jego życie, staje się obce, podporządkowane ogółu, a nie jemu samemu. Przez to jego cele oddalają się, a on sam zaprzepaszcza swoje idee i możliwości.

Jak wychować takie dziecko?

Zarówno rodzice, jak i nauczyciele uczący takie dziecko, powinni zwrócić szczególną uwagę na to, aby pragnienia jego były jak najprostsze, a zachowania naturalne. Lubi ono manifestować swoje pragnienia i nie wstydzi się tego okazywać, dlatego puszczone samopas, może popaść w złe towarzystwo.

Ty też masz urodziny właśnie 21 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉