Urodzeni 24 stycznia

Urodzeni 24 stycznia to osoby lojalne, odpowiedzialne i staranne. Dobrze znają się na ludziach, posiadają stałe poglądy.

Zarówno w sprawach uczuciowych, jak i stosunkach życiowych wykazuje dużą odpowiedzialność i rzetelność, chętnie wykonując przy tym swoje obowiązki. Doskonale zdaje sobie sprawę, że życie wymaga od nas ofiar. Chętnie i cierpliwie wypełnia wszystkie obowiązki i potrafi się wyrzec swoich dóbr osobistych w imię wyższej konieczności.

Posiada wysokie poczucie własnej godności i siły. Wobec ataków wrogów wykazuje dużo wytrwałości i dzięki temu powoli, z dużą dozą cierpliwości, ich zwycięża. Niestety, ma bardzo wrażliwy i zmienny charakter, jednak dzięki swym zdolnościom analitycznym, potrafi niezwykle precyzyjnie skupić się na wykonywanej pracy. W jego życiu pojawia się wiele szczęśliwych zbiegów okoliczności, dzięki którym udaje mu się zająć wysokie stanowiska i w szybkim tempie zdobyć duży majątek i władzę.

Są to ludzie niezwykle oryginalni i poprzez to trudno im uzyskać popularność w swoim otoczeniu. Nie należą do osób chorowitych, ale stosunki domowe i wpływy otoczenia niekorzystnie odbijają się na ich zdrowiu.

Lubi swoje mieszkania dekorować naturalnymi ozdobami z przydomowego ogródka. Często jego przeznaczeniem jest ważne zadanie, czy misja do wypełnienia.

Praca dla nich:

W życiu nawet dobrze mu się wiedzie i stopniowo wznosi się coraz wyżej po szczeblach kariery. Najlepiej powiedzie mu się w handlu, na urzędowym stanowisku, w lotnictwie, elektrotechnice lub muzyce. Z pewnością osiągnie powodzenie tam, gdzie wymagana jest stała i ścisła praca.

Już od najmłodszych lat wyrabia w sobie pewne poglądy na świat i bardzo rzadko je zmienia do ostatnich swoich dni, chociaż bywa przy tym jednostronny. Potrafi dużo wcześniej planować swoje zadania, aby mu się wszystko udało, jeżeli napotyka trudności, nie przeraża się, ale na spokojnie przeczekuje je i zaczyna wszystko od nowa. Nigdy nie zmienia raz obranego kierunku, chociażby miał przez to wiele nieprzyjemności.

Ty też masz urodziny właśnie 24 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉