Urodzeni 26 stycznia

Urodzeni 26 stycznia to bardzo zdolne osoby. Ich projekty i inne przedsięwzięcia docierają bardzo daleko.

Posiada wyjątkowe zdolności do robienia interesów. Może poszczycić się oryginalnymi pomysłami, zwłaszcza w kierunku ekonomicznym. Wie jak ograniczyć wszelkie koszty, co w efekcie końcowym zapewnia mu powodzenie materialne. Nie ma większego problemu z prowadzeniem rozmów i pertraktacji, bardzo to lubi, a dowodzenie, sprawia mu nie lada przyjemność.

Tocząc dyskusje musi uważać, aby się nie zapalał do jakichś nowości, gdyż w swej euforii może tak się zapędzić, że straci panowanie nad sobą. Z przyjemnością odkrywa i neguje wady innych ludzi. Pod wpływem impulsu, nastroju, czy też fantazji, potrafi być niezwykle szczodry, obdarzając nawet tych, którzy nic nie potrzebują. W innej sytuacji, gdy faktycznie otoczenie się zbiera na jakiś szczytny cel, on nie ma zamiaru niczego dawać.

Wady:

Największą jego wadą jest przeciwstawianie się wszystkiemu, oraz dążenie do posiadania tylko i wyłącznie oryginalnych rzeczy. Dość istotną wadą przeszkadzającą innym, jest jego nadmierne zarozumialstwo i to zarówno w życiu, jak i intelektualnie. Za wszelką cenę pożąda tryumfu i uznania wśród ludzi.

W swych czynach często wykazuje się oryginalnością i zdecydowaniem, czasem jednak potrafi być wyjątkowo zacięty i uparty, jednak należy mu przyznać, że nigdy nie pozbawiony jest dowcipu. Inteligentny i błyskotliwy, posiada zdolności zarówno do pracy ręcznej jak i umysłowej, zwłaszcza wyróżnia się w dziedzinie pedagogiki. Doskonale sprawdzi się także jako przywódca, podróżnik, duchowny, a także rzemieślnik. Często w związku z wykonywanym zawodem odbywa dalekie podróże. Wszystko co niezwykłe, niecodzienne i abstrakcyjne bardziej go interesuje, niż życie przyziemne.

Kobiety idealnie potrafią zarządzać wielkim gospodarstwem, pensjonatem, hotelem, czy innym przedsiębiorstwem.

Mężczyzna natomiast posiada raczej umysł ścisły, metodyczny, wynalazczy, potrafi wszystko obliczyć i przekalkulować na zimno. Lubi również zajmować się działalnością filantropijną, ale gdy dojdzie do wniosku, że to szkodzi jego własnym interesom, szybko się z tego wycofuje. W miłości i małżeństwie jest nieraz narażony na przykrości.

Ty też masz urodziny właśnie 26 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉