Urodzeni 27 stycznia

Urodzeni 27 stycznia to osoby, które nie rozpraszają się niepotrzebnie. Raczej skupiają uwagę na rzeczach godnych do zrobienia, czy zauważenia.

Jego umysł jest dość filozoficzny, a przy tym wykazuje duże zdolności analityczne. Jest również intelektualistą, który idzie z duchem czasu, postępowy, interesuje się wszystkim co niezwykłe, niecodzienne i nietypowe. Cierpliwy i wierny, potrafi doskonale orientować się w charakterach ludzkich. Jego sympatie i antypatie bardzo wyraźnie odznaczają się w jego życiu.

Pomimo, iż jest typowym humanistą, to raczej trzyma się faktów niż abstrakcji. Wiele rzeczy można z nim przeforsować będąc uprzejmym i łagodnym, gdyż nie lubi spełniać cudzych rozkazów, i nie pozwala sobą pomiatać. Z jednej strony posiada silny charakter, a z drugiej jest słabeuszem.

Posiada ogromne wrodzone zdolności, których często sobie nawet nie uświadamia, jeśli potrafiłby je rozwinąć i wykorzystać, wówczas stałby się niezwykle pożytecznym członkiem społeczeństwa. Jednak bardzo sporadycznie tym ludziom udaje się rozwinąć swoje zdolności. Niektóre z tych jednostek są zmienne, ulegają nagłemu impulsowi i namiętnościom. Potrafi ciągle się radzić innych, nawet wówczas, gdy chodzi o błahostki, jednak i tak ich nie stosuje. Z niezwykłą uprzejmością pyta o jakieś kwestie, lecz otrzymawszy odpowiedź, zaraz o niej zapomina. Potrafi przewidywać, co zrobią inni, ale nie potrafi stanąć w obronie swoich interesów. Chociaż jest wszechstronnie uzdolniony, to jednak bywa na tyle leniwy, że nie potrafi się nawet skupić na najprostszej rzeczy i wszystko przez to traci.

Co mu grozi?

Często staje się ofiarą własnej niedyskrecji, oraz zagrażają mu niebezpieczeństwa tam, gdzie się ich najmniej spodziewa. W większości dotykają go przykrości ze strony kobiet i w kontaktach z ludźmi mającymi kontakty z przestępczością. Nie należy do ludzi, którym zależy na poznaniu prawdy. Z natury jest impulsywny i uparty, co doprowadza go do częstych konfliktów z otoczeniem.

Do czego powinien dążyć?

Powinien w końcu nauczyć się dotrzymywać swych obietnic, przestać się wahać w ważnych kwestiach życiowych, nie kaprysić nadmiernie, oraz odkładać wykonanie pewnych rzeczy na następny dzień. Powinien również dążyć do tego, aby przezwyciężyć swoją nadmierną wrażliwość.

Ty też masz urodziny właśnie 27 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉