Urodzeni 28 stycznia

Urodzeni 28 stycznia to niezwykle oryginalne i bardzo samodzielne osoby. Nie lubią, gdy ktoś chce ich ograniczać, oraz nie znoszą złośliwości ze strony innych ludzi.

Z natury jest osobą władczą i niezależną. Bardzo wysoko ceni sobie wolność, dlatego nie znosi wszelkich zakazów i barier, oraz nie cierpi być przymuszaną do jakiejś pracy. Taki człowiek pozostawiony sam sobie, mający swobodę działania często więcej potrafi zdziałać dla ludzi niż taki, który jest ograniczany.

Potrafi być arogancki i bezczelny, a przy tym władczy, dlatego niezbyt łatwo i chętnie potrafi ustąpić w walce. Jeśli nie jest w stanie pewnych rzeczy rozstrzygnąć na swoją korzyść, wówczas potrafi cierpliwie czekać, aby sytuacja sama się rozwikłała, oczywiście z korzyścią dla niego.

Niezwykle trudno jest go oszukać, gdyż dość precyzyjnie potrafi przeniknąć ludzkie osobowości. Posiada dość specyficzny dar rozpoznawania chorób u ludzi, dlatego wybierając zawód medyczny, będzie w tym kierunku rewelacyjnym specjalistą. Innym zawodem w którym też się sprawdzi, będzie zawód wymagający koncentracji umysłowej i wytrwałej pracy. Oczywiście, nie wszyscy z tych osób są uzdolnieni w tych kierunkach, często wśród dzisiaj urodzonych, można spotkać wielu wybitnych artystów, literatów, muzyków, czy też wynalazców.

Ludzie ci to niezwykle wrażliwe osoby, jednak nie tak łatwo dają wyprowadzić się z równowagi, jeśli już, to wtedy reagują dość agresywnie na szyderstwa pod swoim adresem.

Wady tych osób:

Najdotkliwszą wadą tych ludzi jest niezdecydowanie i nadmierne rozpraszanie się. Potrafią oni także często się spóźniać, albo zbytnio spieszyć. Często osoby te nie są z siebie zadowolone i chętnie wszystko odkładają do następnego razu.

Kobieta z 28 stycznia:

Kobieta urodzona dzisiaj bardzo troszczy się o zapewnienie bytu materialnego swojej rodzinie i dlatego denerwuje ją zły stan interesów swego partnera, lub bycie na łasce czy niełasce innych ludzi. Jest ona bardzo wrażliwa na opinie otoczenia i dotkliwie przeżywa, gdy inni źle o niej mówią.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna potrafią troszczyć się o utrzymanie swej władzy i pozycji życiowe, oraz o powagę swego autorytetu.

Ty też masz urodziny właśnie 28 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉