Urodzeni 30 stycznia

Osoba urodzona w tym dniu jest delikatna i łagodna. Posiada ogromne poczucie humoru.

Urodzona 30 stycznia interesuje się współczesną techniką, najnowszymi technologiami i wynalazkami, oraz lotnictwem i mediami. Fascynuje go człowiek i lubi poznawać jego wnętrze, lubi też wiedzieć, z kim ma do czynienia. Bardzo chętnie spędza swój wolny czas na łonie przyrody, chętnie przygląda się życiu zwierząt i ludzi. Interesuje się historią, zawłaszcza archeologią. Z chęcią pomaga potrzebującym oraz wspiera rozwój młodych ludzi.

W miłości ma tendencję do filozofowania i roztrząsania niektórych kwestii, dlatego jego uczucia są raczej bardziej platoniczne, niż realne. Posiada subtelne wnętrze, potrafi być niezwykle ujmujący i podoba się osobom płci przeciwnej.

Niezmiernie łatwo go urazić. W sytuacjach podbramkowych nie zabiera głosu, woli być bierny i czekać, co z tego wyniknie. Znając ludzkie słabości, zamiast im pomóc, to on potrafi się z nich wyśmiewać. Nie robi jednak tego z czystej złośliwości, ale i tak przez to powstają nieporozumienia. Nie każdy potrafi to zrozumieć. Ludzie urodzeni dzisiaj posiadają oryginalne pomysły i niezwykłe poglądy. Posiadają także zdolności organizacyjne i są osobami postępowymi.

Wada:

Bardzo łatwo traci głowę i przy tym nie potrafi połączyć w jedną całość swych myśli i czynów. Posiada wrogów, ale często to właśnie dzięki nim często zdobywa karierę.

Jak wychować dziecko?

Należy te dzieci od najmłodszych lat uczyć punktualności i konieczności dotrzymywania danych wcześniej obietnic. Gdy te dzieci nie traktuje się życzliwie i sprzeciwia się im, to stają się one nerwowe, nadmiernie krytyczne i drażliwe. Jeśli otoczenie jest w stosunku do takiego dziecka szlachetne i szczere, to one też jest takie samo. Bardzo stara się przestrzegać norm społecznych i pragnie być jak najlepszy.

Ty też masz urodziny właśnie 30 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉