Urodzeni 31 stycznia

Osoba urodzona w tym dniu jest niezwykle oryginalna i posiada dużo taktu. Niezwykle łatwo dostosowuje się do innych i ulega ich wpływom. 

Urodzona 31 stycznia jest ostrożna, cierpliwa, wytrwała, ale bywa też nieco próżna i nastawiona na szybki efekt. Jednak, mimo tych drobnych mankamentów, jest bardzo sympatyczną osobą. Jest uzdolniona w kierunku artystycznym oraz kocha ludzi i wielkie ideały.

Dzięki swej uprzejmości i łatwości w nawiązywaniu kontaktu często obraca się w wyższych sferach towarzyskich. Mimo, iż jest osobą pesymistyczną, to jednak bardzo szybko potrafi ten stan zamienić na stany pełne radości, ufności i wiary. Posiada bardzo dużo siły i energii, którą nie zawsze potrafi okiełznać. Przez to niekiedy zachowuje się irracjonalnie i wówczas wynikają w jej otoczeniu nieporozumienia. Swoich wrogów ma typowo złośliwych, natomiast przyjaciół ma bardzo pomocnych i popierających ją we wszystkich działaniach.

Przebywając w towarzystwie osób wysoko postawionych, nie ma problemu ze zdobyciem ich zaufania. Są to ludzie przebojowi, jednak nie posiadają zdolności przewidywania, co często powoduje u nich problemy. W życiu raz jest na wozie, a raz pod wozem. Jednak dzięki swemu temperamentowi i pomocy ze strony znajomych, odzyskuje utracone wcześniej pozycje.

Czego powinien się wystrzegać?

Osoba urodzona 31 stycznia nie postępować w sposób chaotyczny i niezrozumiały dla innych.        

Wady:

Jego największą wadą jest brak koordynacji pomiędzy życiem praktycznym, a jego poglądami. Mimo swego szerokiego światopoglądu, często nie dostrzega najprostszych sytuacji życiowych, które rzutują później na całe jego dalsze życie. Jest bardzo pracowitym człowiekiem, chętnie wykonuje wszystko, co mu się zleca, ale zapomina o szczegółach, nie dostrzegając tym samym, nadarzających się korzystnych sytuacji.

Ty też masz urodziny właśnie 31 stycznia?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉