Urodzeni 04 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest dynamiczna, pomysłowa i przedsiębiorcza. Szybko i łatwo potrafi zrobić karierę. 

Z natury są to bardzo sympatyczni ludzie, życzliwie nastawieni do innych. Mają doskonałą pamięć, a dzięki swojemu dobremu wychowaniu i doświadczeniu, dość dobrze potrafią się orientować w charakterach ludzkich. Potrafi także mówić osobom kochanym wiele przykrych słów, ale słowa te nie pochodzą z serca, tylko z rozsądku.

Nie tylko jest niezwykle przedsiębiorczy, ale także spragniony przygód, dlatego chętnie nawiązuje kontakty z innymi ludźmi, zwłaszcza z dalekich krajów. Jest to człowiek bardzo utalentowany, posiadający zdolności artystyczne.  Jest osobą gadatliwą i płynnie potrafi wyrażać się zarówno w mowie jak i piśmie. Zazwyczaj osiąga wpływowe pozycje i cieszy się ogólnym uznaniem. Do małżeństwa zbytnio się nie spieszy, ale je zawiera. Jednak najpierw zawiera przyjaźń, a dopiero później po obopólnym poznaniu, dochodzi dopiero do małżeństwa.

W gruncie rzeczy te osoby idealnie nadają się do związków małżeńskich, gdyż posiadają szerokie i bezstronne poglądy. Nie znoszą też ograniczeń i nie stosują ich w stosunku do swojej drugiej połówki. Jest bardzo uprzejmym i życzliwym człowiekiem, niezwykle prostolinijny, nie jest zazdrosny ani drobiazgowy. Nie lubi także tyranizować innych, a w stosunku do najbliższych jest bardzo czuły i delikatny.

Jak wychować takie dziecko?

Takie dziecko powinno zostać bardzo starannie wychowane, gdyż jest ono bardzo wrażliwe i delikatne, a do tego bardzo zdolne. Kiedy mu się nie wierzy i nie obdarza zaufaniem, to wówczas samo staje się nieufne i zaczyna kłamać. Często dzieci te są nerwowe i niespokojne, dlatego powinny być wychowywane w spokoju i harmonii. Przebywając w hałaśliwym środowisku, bardzo źle się czują. Także ich najbliższe otoczenie w tym przyjaciele i znajomi, nie powinno być zbyt liczne, powinno się składać wyłącznie z dzieci cierpliwych, porządnych i sprawiedliwych.

Ty też masz urodziny właśnie 04 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉