Urodzeni 06 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest wytworna, dystyngowana, dowcipna, posiada talent w kierunku artystycznym.

Jest to osoba miła, sympatyczna, zachowuje się zawsze w sposób uprzejmy, lubi dobre, a zarazem wrażliwe towarzystwo. Jej poglądy są wszechstronne, zazwyczaj jest dobrym mówcą albo pisarzem. Potrafi kalkulować w sposób chłodny i obiektywny, dzięki czemu jej projekty życiowe osiągają sukcesy. Zawsze dąży do celu po jak najmniejszej linii oporu, pokonując jednocześnie powstałe po drodze przeszkody.

Posiada dość silną wolę, jednak on sam często jest człowiekiem nierozważnym i nie zastanawia się nad konsekwencjami swych czynów. Dlatego sam jest sobie przyczyną, że ludzie są w stosunku do niego wrogo nastawieni. Jest osobą bardzo tolerancyjną i nigdy nie ocenia czyichś poglądów, zwłaszcza religijnych. Swój światopogląd opiera na rozumie i namacalnych dowodach, dlatego nie zawsze wszystkie sytuacje są dla niego oczywiste. Zdarza się mu, że miewa wahania i zmienności nastrojów. Wówczas stara się rozważyć wszystkie za i przeciw, bada sprawę od wewnątrz, ogląda wszystko dokładnie i w efekcie końcowym, odkłada podjęcie decyzji na później.

Zalety:

Jest człowiekiem prawym i szczerym, lubi obserwować i analizować ludzi i ich zachowania, jest przy tym sentymentalny, łagodny, łatwo zawiera przyjaźnie. W przypadku natomiast ich zrywania, dość szybko przechodzi do porządku dnia codziennego.

Często środowisko, w jakim się wychowali, wpływa na dalszą jego karierę zawodową. Niemałe znaczenie mają tutaj ich zdolności artystyczne, dzięki którym mogą zabłysnąć. Zdarza się, że ich karierze często pomaga przypadek i dokonanie czegoś niezwykłego, niekiedy nawet otrzymanie spadku, czym zyskuje uznanie w oczach otoczenia. W miłości zazwyczaj realizują się dopiero w małżeństwie.

Wady:

Największą ich wadą jest niezaradność życiowa i bierność. Także przesadne kierowanie zarówno własnej, jak i cudzej uwagi na siebie samego, ciągłe myślenie o sobie i nadmierne zajmowanie się własną osobą. Może to doprowadzić do ich nerwowości i nadmiernej wybuchowości. W życiu układa im się raczej dobrze, ale poprzez ciągłe uzależnianie się od decyzji innych powoduje, że zaczynają się cofać i tracą uznanie.

Ty też masz urodziny właśnie 06 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉