Urodzeni 07 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest wszechstronnie utalentowana, bardzo wrażliwa i wierna w przyjaźni.

Urodzona 07 lutego jest szczera, ale nie zdradza tajemnic, jakie jej powierzono. Jest zwykłym, przeciętnym człowiekiem, potrafi się zachować w każdej niemal sytuacji, sympatyczna. Jeśli chodzi o wyrażanie swych uczuć, nie jest zbyt wylewna. Jest osobą ambitną i wrażliwą, jej pobudki są szlachetne i na ogół zachowuje się dość spokojnie, nawet do tego stopnia, że mało mówi. Niezmiernie wysoko ceni sobie samodzielność i niezależność, a w jej naturze głęboko zakodowane jest dążenie do wolności, w pełnym tego słowa znaczeniu.

Zalety:

Ma duże poczucie humoru, które wzrasta wraz z wiekiem, dodatkowo jest osobą ruchliwą i obrotną, obdarzoną świetnym darem obserwacji i subtelnym smakiem. To ludzie uzdolnieni w kierunku artystycznym, muzycznym, mają doskonałą pamięć i dzięki temu posiadają zdolności do nauki języków obcych.

Wady:

Ich najczęstszą wadą jest brak zdecydowania, oraz lekceważenie i pogarda w stosunku do niektórych ludzi. Przez to często w życiu marnują oni najlepsze swoje szanse.

Czego powinien się wystrzegać?

Powinien się wystrzegać nadmiernego uczucia zazdrości, które może się przerodzić w milczącą depresję.

Charakter kobiety urodzonej 07 lutego:

Kobieta z tego dnia jest bardzo gospodarna, pracowita, wytrwała w swych dążeniach. Bardzo lubi przebywać w zaciszu domowego ogniska. Trudno jest na nią wpłynąć, gdyż jest niezależna. Lubi chadzać własnymi drogami, a mimo to potrafi być niezdecydowana i niepewna.

Jeżeli chodzi o związki małżeńskie tych osób, to trzeba przyznać, że te związki posiadają wiele zalet, partnerzy są lojalni, wierni i dotrzymują swoich obietnic. Natomiast ich tolerancja i chęć niesienia pomocy pokrzywdzonym, mogą z nich uczynić obrońców praw człowieka. Nie lubią rzeczy niewyjaśnionych, dlatego często sami poszukują rozwiązań poprzez dogłębną analizę faktów. W tych swoich dociekaniach są nieustraszeni, nie znają fałszywego wstydu, nie mają też skrupułów.

Ty też masz urodziny właśnie 07 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉