Urodzeni 12 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest sprawiedliwa, wierna, łagodna i dyskretna. Czuje sympatię do wszystkich ludzi.

Urodzony 12 lutego to człowiek szlachetny, przesympatyczny o szerokich zainteresowaniach. Jest otwarty na wszystko i wszystkich, postępowy i pozbawiony wszelkich przesądów. Także wszelkie tradycje i szacunek do ich kultywowania nie ma dla niego większego znaczenia. Jednak, gdy się z nimi styka, to je respektuje, nawet potrafi okazać zainteresowanie, lecz i tak stara się szukać prawdy, gdyż nie wierzy w to wszystko. Oczywiście, takie poglądy zdobywa z wiekiem i w trakcie własnego rozwoju.

Praca dla tych ludzi to sama przyjemność i bardzo chętnie ją wykonują. Interesują się sprawami politycznymi, edukacyjnymi i społecznymi. Zazwyczaj wykonują zawód wymagający myślenia. Jest ostrożny i rozsądny, dzięki swej działalności często staje się osobą popularną. Jest też bardzo towarzyski i chętnie udziela się społecznie i politycznie.

Zazwyczaj w swym życiu posiada partnera, ale chętnie łączy się z różnymi klubami, instytucjami, czy innym ruchem społecznym. Do życia nie jest nastawiony ani agresywnie, ani wojowniczo, często woli przeczekać trudne chwile, niż się wdawać w kłótnie. Im dłużej czeka, tym jaśniej widzi wszystkie problemy i potrafi je przezwyciężyć. Nie jest to człowiek próżny i zarozumiały, nie należy też do tzw. pozerów.

Co mu grozi?

Największym dla niego zagrożeniem jest fakt, że mimo wielu wysiłków, jakie włożył w osiągnięcie swoich celów, jeden jego zły wyskok, może spowodować utratę jego dorobku życiowego. Czeka go miłość platoniczna i rozłąka z przyjaciółmi.

Kobieta urodzona 12 lutego    

Kobiety z tego dnia nie zawsze są szczęśliwe w swoich związkach partnerskich. Zazwyczaj też rodzą synów z którymi później mają same problemy w życiu.

Ty też masz urodziny właśnie 12 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉