Urodzeni 13 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest rozważna, czujna, zanim podejmie decyzję, musi się zastanowić, dlatego zawsze osiąga powodzenie pracując z innymi.

Z niezwykłą starannością obmyśla i oblicza wszystkie swoje działania. Jest ambitny i zależy mu na uznaniu przez otoczenie. Jak kocha, to całym sobą, potrafi nawet ustąpić i zmienić zdanie dla kochanej osoby, czego nie zrobiłby nawet dla przyjaciół.

To indywidualiści, są bardzo wytrwali we wszystkich swoich działaniach. Zawsze osiągają to, co sobie zamierzyli. Nie lubią życia w samotności i nie jest też to dla nich dobre. Współdziałając z otoczeniem, potrafią dodatnio na nie wpływać i nim zarządzać.

Związki w ich życiu

Gdy na swej drodze spotka miłość swego życia i się z nią połączy, staje się wówczas pożytecznym członkiem społeczeństwa. Kiedy jednak z jakichś względów odrzuci tę miłość, to wtedy często popada w niebezpieczeństwo i długi, a w końcowym rezultacie, traci wszystko.

Wady:

Największą ich wadą jest słabość moralna oraz dążenie za wszelką cenę do spokoju. Zdarza się im również, że zamiast zacząć działać i stanąć w obronie swoich interesów, oni zaczynają rozważać wszystkie za i przeciw, abstrahować i medytować.

Kobiety urodzone 13 lutego

Kobieta z tego dnia ma poważny problem z nawiązywaniem relacji z otoczeniem. Często nie wiedzą jak się zachować w danej sytuacji, poddają się zakłopotaniu czy zmieszaniu. Gdy jednak wdadzą się w jakąś „walkę”, to obmyślają, jak najszybciej się z niej wycofać. Kiedy jeszcze przeciwnik zaczyna naciskać na nią, to wówczas bardzo szybko ustępuje i nie chce nawet podejmować dyskusji. Woli przemilczeć ten problem. Kiedy już sytuacja się uspokaja, a atmosfera ulega oczyszczeniu, osoby te podejmują jeszcze jedną próbę porozumienia. Zaczynają jednak od momentu w którym się wycofali.

Ty też masz urodziny właśnie 13 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉