Urodzeni 14 lutego

Osoba urodzona w tym dniu, mimo iż jest nieco popędliwa, to jest człowiekiem łagodnym, wyrozumiałym i dobrodusznym.

Urodzony 14 lutego jest kreatywny, potrafi wyciągać wnioski ze swoich doświadczeń życiowych. Jego wymowa i przedstawianie problemu jest płynne i zrozumiałe. Gdy już raz wyrobił sobie opinię o jakiejś sprawie czy osobie, to już jej nie zmienia, choćby nie wiem co. To bardzo wrażliwa istota, niezwykle ambitna i szlachetna, a przy tym lubiąca sztukę. Dzięki swej wytrwałości, stałości i wytrzymałości jest osobą bardzo sympatyczną.

Spośród osób urodzonych dzisiaj można wyróżnić dwa typy ludzi.

Jeden typ jest dodatni, pozytywny, subtelny i myślący. Interesuje się naturą ludzką i posiada wrodzoną łatwość w nawiązywaniu kontaktów z obcymi.

Drugi typ jest nieco kapryśny, nieobliczalny i nie zawsze można na nim polegać. Potrafi być także samowolny, zarozumiały i żyje we własnym świecie.

Ludzie z tego dnia posiadają w swej naturze coś dziwnego, szalonego, często niezrozumiałego przez otoczenie. Jednak, gdy przebywa w dobrym towarzystwie, wówczas staje się osobą subtelną, spokojną, a nawet potrafi obdarować innych. Pod spokojną zewnętrzną otoczką, często w ich wnętrzu kryją się bardzo silne uczucia, które potrafią opanowywać. Im bardziej jakaś sprawa ma podkład idealny, tym oni chętnej się nią zajmują. Zajmuje się sprawami, które służą ogólnemu dobru. Niestety, jest osobą władczą i często udaje przed ludźmi. Wysoko ceni sobie też wszelkie tytuły i zaszyty.

Lepiej od innych potrafi orientować się w sytuacjach społecznych i towarzyskich. Jego metody i środki postępowania są zazwyczaj dobrze obrane.

Co mu grozi?

Nie powinien wpadać w gniew i się nie unosić, gdyż wtedy naraża się na większe nieporozumienia. Jeśli jednak uda mu się opanować swój wybuchowy charakter, to wówczas jego los ulegnie radykalnej zmianie na lepsze.

Ty też masz urodziny właśnie 14 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉