Urodzeni 17 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest nieugięta i niezachwiana w swych poglądach. Jest oddana najbliższym, dąży do zgodności, równowagi i porozumienia.

Posiada optymistyczną koncepcję każdej sprawy za którą się zabierze i dlatego właśnie udaje się jej to, czego inni nie potrafili wykonać. Cechuje ją rozwaga, skromność i grzeczność. Często na pierwszy rzut oka, trudno jest dostrzec w tym człowieku coś specjalnego. Mimo to, jest to jednostka całkowicie świadoma tego, co robi, zrównoważona, która potrafi strzec i bronić swoich interesów. Jest niezmiernie inteligentna, ma wszechstronne zainteresowania, ale tak ogólne, że ma problem z ustosunkowaniem się do jakiejkolwiek specjalizacji w nauce, czy pracy.

Zalety

To bardzo tolerancyjne osoby, nawet do tego stopnia, że otoczenie odnosi się do nich z szacunkiem. Dążą do postępu, ale nie skreślają istniejącego porządku rzeczy. Odznaczają się dużym poczuciem realności życia i uznają swój własny pogląd, poszerzony zawsze o dodatkową wiedzę.

Na obecnym etapie rozwoju ludzkości, postęp u tych ludzi jest walką dwóch przeciwstawnych poglądów. Jednak w końcowym efekcie zawsze dochodzi do równowagi i pełnej akceptowalności każdego z poglądów. Ludzie, bardziej impulsywni, nie są w stanie zrozumieć człowieka z 17 lutego. Często występują przeciw niemu z licznymi zarzutami i nie są w stanie docenić dobrych jego rad, jakich im udziela.

Taki człowiek nigdy się nie nudzi, gdyż otaczają go znajomi i przyjaciele. Jest wesoły i nie ma najmniejszego problemu w nawiązywaniu relacji z obcymi.

Z wiekiem ludzie ci stają się doskonałymi znawcami charakterów ludzkich i potrafią ocenić każdego niemal człowieka. Zdarzają się jednak wyjątki, że nie lubią towarzystwa, źle się w nim wtedy czują.

Wada

Osoby te dążą do zbicia majątku, nie przebierając w metodach. Nawet są w stanie brać udział w grach hazardowych, byleby to dało im bogactwo.

Do czego powinien dążyć?

Powinien iść przez życie drogą prawości i pracy, wypełniać wszystkie obowiązki i nie ryzykować. Postępują wbrew tej zasadzie, może doprowadzić do bankructwa i utraty majątku siebie, swych wspólników i przyjaciół.

Ty też masz urodziny właśnie 17 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉