Urodzeni 20 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest życzliwa, wspaniałomyślna, dużo mówi i nie zna się na interesach.

Niezwykle utalentowana, towarzyska, przesympatyczna, żyje w harmonii z otoczeniem i w zgodzie z rodziną. Dzięki zgodnym związkom rodzinnym i z innymi ludźmi w życiu, szczęście raczej im sprzyja. Wówczas potrafią wiele osiągnąć.

Pragnie być bogatą personą i żyć w dostatku, dlatego swoje interesy prowadzi nadzwyczaj starannie i zawsze skrupulatnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań względem kontrahentów. Należy oddać tym ludziom, że w każdej rzeczy, którą wykonują przejawiają poczucie prawdy i sprawiedliwości.

Wada:

Za wszelką cenę pragną rządzić innymi. Chcą także móc wpływać na otoczenie dzięki swej potędze przekonywania innych.

Ich marzeniem jest, aby swoje plany życiowe realizować przy pomocy posiadanych zdolności dostosowywania się do określonych warunków i okoliczności.

W interesach osiągnie powodzenie, ale tylko wtedy, gdy uda mu się połączyć ze sobą dwa kontrastowe czynniki, tworząc tym samym nowe możliwości użyteczności publicznej. Poprzez takie połączenie zyskuje zaszczyty i bogactwo, gdyż pojedynczo pewne rzeczy nie mają racji bytu. W towarzystwie zawsze jest na luzie, czym zyskuje sobie wielu znajomych. Dzięki swej uprzejmości, każdego człowieka pragnie przywiązać do siebie i obiecuje wszystkim, czegokolwiek zapragną. Później jednak często zapomina o swych obietnicach, bądź je zwyczajnie lekceważy, nie widząc w tym nic złego. Ubiór ich jest dość staranny i zawsze dobrany ze smakiem. Lubi opowiadać o swych osiągnięciach, dokonanych czynach, ale o popełnionych błędach, chorobach, czy pomyłkach w ogóle nie wspomina.

Pośród tych ludzi można często spotkać zarówno osoby bardzo wesołe, jak i kobiety, które uwodzą mężczyzn i nie mają wobec nich żadnych skrupułów.

Związki

Każdy związek małżeński powoduje u nich rozwój i wewnętrzne odrodzenie. Są oni wtedy radośni i zadowoleni z życia. Bardzo rzadko w takich związkach pojawiają się konflikty. Jeśli jednak już się zdarzą, to dzięki rozsądkowi i ich samoopanowaniu, potrafią osiągnąć wewnętrzną harmonię.

Ty też masz urodziny właśnie 20 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉