Urodzeni 22 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest delikatna, czuła, dyskretna, wykazuje zainteresowania w kierunku filozofii. Zawsze można na niej polegać.

Chociaż z natury jest dość bierną osobą, to gdy wreszcie zabierze się do pracy i w nią wciągnie, to można wówczas podziwiać jej zręczność i niezwykłe metody postępowania. Potrafi idealnie połączyć wszystkie, nawet najmniej pasujące części, w jedną całość. Jest ona obdarzona wyjątkowymi darami duchowymi i wybitnymi zdolnościami umysłowymi.

Tacy ludzie interesują się szerszymi zagadnieniami, a wszystko co dotyczy filozofii, metafizyki, czy budowy wszechświata, bardzo go wciągają. To niezwykle sympatyczna, dobra i serdeczna osoba, posiada wokół siebie mnóstwo przyjaciół i znajomych.

Zalety:

Można jej powierzyć najgłębsze tajemnice, nigdy ich nie zdradzi, choćby nie wiem co. Uwielbia gotować i czerpie z tego przyjemność. Jako wspólnik w interesach jest nieoceniona, gdyż posiada intuicję, jest przenikliwa i potrafi tak zmanipulować przeciwników w interesach, że ci przystają na jej warunki.

Wady:

Należy do osób nierozważnych i nie przepada za sprzątaniem. Bywa też niekiedy uparta i samowolna. Często poprzez swoją nieostrożność może zostać narażona na liczne straty.

Jak wychować dziecko?

Przede wszystkim rodzice dzieci urodzonych 22 lutego powinni chronić je przed wpływem złego towarzystwa. Często negatywne przykłady działają na nich fatalnie. Do osiągnięcia pewnego wieku wszyscy wokół, czyli rodzina i nauczyciele, powinni ochraniać je, pomagając mu w podejmowaniu trafnych decyzji życiowych i przestrzegając przed niebezpieczeństwami. Jeżeli dziecko dostanie się pod wpływ takich złych ludzi, to z powodu słabej woli, nie będzie umiało wyzwolić się spod tego wpływu i zepsuje sobie całe życie. Ponieważ z natury są to dzieci wrażliwe i bierne, często są uzależnione od własnych kaprysów. Wychowawca i najbliższe otoczenie więc powinno dążyć do tego, aby w takim dziecku rozwinąć zamiłowanie do systematycznej nauki i pracy własnej.

Ty też masz urodziny właśnie 22 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉