Urodzeni 23 lutego

Osoba urodzona w tym dniu otacza się ludźmi na wysokich stanowiskach i wykazuje zdolności w kierunku artystycznym.

Jest rozsądny i ostrożny, w każdej sytuacji zawsze pewny siebie, nigdy nie zmienia zdania w danej kwestii. Odznacza się wysoką inteligencją. Do wszystkiego nastawiony jest pozytywnie i pokojowo, woli znosić niesprawiedliwość panującą wokół, niż z nią walczyć. Dzieje się tak nie dlatego, że jest człowiekiem obojętnym na krzywdę ludzką, ale dlatego, że są to jednostki nadzwyczaj wrażliwe. Zdają sobie oni sprawę, że nie są w stanie wszystkiemu zaradzić, ani każdemu pomóc. Wykazują zainteresowania nieszczęściami, ale tylko w obrębie własnej rodziny, czy najbliższych.

Z natury są to osoby dość bierne i nie lubią, gdy są niepokojone problemami innych, lub musieliby walczyć z tym wszystkim, nawet w słusznej sprawie. Mają subtelne pomysły i talent artystyczny, a wszystko co romantyczne i uduchowione, działa na nich niczym magnez.

Czego powinni się wystrzegać?

Wiele z tych osób marnuje swoje zdolności, gdyż nie zawsze potrafią się skoncentrować na danym zadaniu. Nie potrafią też opanować swych namiętności, powodując tym samym utratę w życiu wielu okazji, co przyczynia się w późniejszym okresie do popadania w apatię. Jeśli ich pragnienia są słabe, to życie ich przytłoczy tak, że nie będą się w stanie podnieść. Gdy uda im się jednak opanować swe słabości, to wówczas robią błyskotliwą karierę.

Jak wychować dziecko?

Od najmłodszych lat dzieci te przejawiają ogromne zdolności i posiadają przeróżne talenty, które niezauważone przez rodziców i niepielęgnowane zostają ukryte i mogą nie zostać nigdy zauważone. Dlatego zarówno rodzice jak i nauczyciele powinni zrobić wszystko, aby rozwijać wszelkie, nawet najdrobniejsze ich zdolności. One same mogą mieć z ty problem, gdyż są jednostkami zamkniętymi w sobie. Mimo to, w życiu często osiągają małe zwycięstwa i powodzenie.

Wady:

Akurat w tym przypadku ich największą wadą jest zbyt wielka wrażliwość. Tacy ludzie często nie potrafią odbijać wszelkich negatywnych nastrojów, ale wchłaniają je w siebie, niczym gąbka. Również do wad można zaliczyć ich ciągłą zmienność, która uzależniona jest od wpływów zewnętrznych. Tacy ludzie później niczego nie są w życiu pewni.

Ty też masz urodziny właśnie 23 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉