Urodzeni 01 marca

Osoba urodzona w tym dniu dąży do wolności, bardzo nie lubi wszelkich ograniczeń.

Są to ludzie uczuciowi, ale też nadpobudliwi i często zanadto porywczy, a przy tym niezmiernie odważni. W swych dążeniach do celu są bardzo przedsiębiorczy, ale zdarza się im być nieostrożnymi, wówczas narażają się na niebezpieczeństwo. Posiadają bardzo wrażliwe wnętrze, intuicyjnie wyczuwają wszelkie stany zarówno radości jak i smutku u innych osób, chętnie i bez żadnych oporów lubią pomagać potrzebującym.

Bardzo nie lubią być ograniczani, a gdy inni ich na to narażają, wówczas stają się niespokojni.

Jest to człowiek o dużych zdolnościach artystycznych, a jego zainteresowania są dosyć szerokie. Przyciąga go wszystko, co jest niezwykłe i romantyczne. Niezmiernie chętnie spędza swój czas w pobliżu wody, również buduje tam mieszkanie i rozkoszuje się pięknymi widokami. Piękno we wszelkiej postaci działa na niego kojąco. Ceni sobie samotność i chwile medytacji, zwłaszcza wówczas, gdy otoczenie go nie rozumie i nie docenia, co zdarza się dosyć często. To bardzo dobry i wierny przyjaciel, potrafi poświęcić się dla osób bliskich jego sercu. Posiada duże poczucie humoru i ma zdolności satyryczne, przez co zdarza mu się dotknąć nawet najbliższe mu osoby, ale czyni to nieświadomie i nie chce nikomu ubliżyć.

Charakter kobiety urodzonej 01 marca

Kobieta z tego dnia jest uległa i bardzo uczuciowa, jest oddana tym, których kocha i potrafi się dla nich poświęcić. Lubi komfortowe i wystawne życie, bawić się i inne przyjemności, ale nie zawsze wykazuje zainteresowania umysłowe, pomimo, że jest dobroduszna i uczynna.

Wady:

Największą ich wadą jest to, że jest często podrażniony i nie zawsze może być miły w stosunku do otoczenia w jakim przebywa. Dla własnych przyjemności potrafi zaniedbać swoje obowiązki życiowe.

Do czego powinien dążyć?

Powinien zwracać uwagę na to, aby bardziej się opanowywać. Jeśli nie będzie miał zapewnionego spokoju i zanadto będzie rozrywkowy, to często ulegnie wówczas wpływom jednostkom silniejszym od siebie.

Ty też masz urodziny właśnie 01 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉