Urodzeni 29 lutego

Osoba urodzona w tym dniu jest bardzo ostrożna, nie lubi zbyt wiele mówić, zwłaszcza bezsensownie, często dożywa sędziwego wieku.

Uczciwa, prawdomówna, wyrozumiała, zawsze życzliwie odnosi się do innych, raczej nie zmienia swych zasad moralnych. Lubi przebywać we własnym towarzystwie, interesuje się rzeczami tajemniczymi, niewiadomymi i mistycznymi, nieustannie poszukuje prawd. Pragnie przeniknąć prawa przyrody, a dzięki swej intuicji potrafi w prosty sposób dotrzeć do rzeczy niewidocznych dla zwykłych ludzi.

Rewelacyjnie sprawdza się w zawodzie związanym z pracą detektywa. Posiada wnikliwy i analityczny umysł, potrafi wszystko rozłożyć na elementy zasadnicze i dostrzega przyczyny wydarzeń tam, gdzie inni widzą tylko skutki. Najczęściej osoby te mają problemy ze stopami, bólami głowy i częstymi przeziębieniami.

Mężczyźni z tego dnia, często przeżywają okresy przygnębienia i samo udręczania się, co może ujemnie wpływać na ich zdrowie.

Jak wychować takie dziecko?

Takie dzieci są niezwykle delikatne, wszystkim się przejmują, często przedwcześnie dojrzewają. Już od najwcześniejszych lat nie lubi, aby ktokolwiek był od nich zależny, dlatego chętnie oddaje wszystko, co posiada. Często takie miłosierdzie może być traktowane jako zaleta, jednak nie należy zapominać, że w wieku późniejszym, często odbierane jest przez otoczenie jako brak ambicji lub honoru. Rodzice także powinni dążyć, aby te dzieci nic nie marnotrawiły.

Wady:

Brak równowagi charakteru i zbytnia uległość w stosunku do otoczenia. Często ludzie ci przez to niezdecydowanie, tracą swe oparcie moralne i później popadają w skrajności. A pod wpływem złych nastrojów myśli, że cały świat jest przeciwko niemu i nie potrafi rywalizować z innymi. Przejawia też nieuzasadniony upór, który w niektórych sytuacjach może okazać się groźny, gdyż nie potrafi nic sobie wyperswadować.

Na ogół jest człowiekiem delikatnym, ale ma momenty, gdy jego reakcja zaskakuje otoczenie. W życiu jest ostrożny, małomówny i nieufny, zwłaszcza do osób nieznanych dla niego. Jeśli jednak rozmowa będzie poruszała tematy bliskie jego sercu, wówczas potrafi się rozkręcić.

Ty też masz urodziny właśnie 29 lutego?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉