Urodzeni 02 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest bezkonfliktowa, ugodowa, dobroduszna, chętnie pomaga potrzebującym i ma zamiłowania kolekcjonerskie.

Jej życie duchowe może osiągać bardzo wysoki rozwój, wówczas wykazuje chęć pomagania, jest delikatna, sprawiedliwa i współczuje wszystkim potrzebującym. Zawsze lojalna w stosunku do przyjaciół, popiera ich zarówno w dobrym jak i złym. Nie widzi błędów w postępowaniu osób, które kocha i wierzy każdemu ich słowu, co często brane jest za jej ujemną cechę. Interesuje się nie tylko stroną zewnętrzną życia, ale również jego wewnętrzną i wszelkimi przeżyciami duchowymi. Pragnie przeniknąć zjawiska życiowe i odkryć to, co istotne, często doszukuje się działania sił psychicznych i innych zasadniczych przyczyn.

Posiada doskonałe zdolności do robienia interesów, oraz ma zdolności kolekcjonerskie. Dzięki swej niezwykłej giętkości psychicznej i umiejętności dostosowywania się do wszelkich warunków. Także rozumie i silnie odczuwa wewnętrzną stronę życia.

Zdarzają się jednak jednostki z tego dnia, których nie interesują sprawy ogólnoludzkie, nie mają też szerszych zainteresowań. Wówczas prowadzą bierny tryb życia i często w życiu okazują niezdecydowanie.

Wady:

Niekiedy ludzie ci przejawiają niezwykły upór i nie dają sobie nic wytłumaczyć. Im bardziej się ich przekonuje, tym większy przejawiają opór. Należy dodać, że jeśli chodzi o sprawy umysłowe, to nie wykazują zbytniej konsekwencji. Jeżeli natomiast wreszcie zaakceptują jakiś pogląd, który wcześniej zaciekle zwalczali, to zaczynają od razu twierdzić, że zawsze w to wierzyli, tylko nie chcieli tego okazywać.

Co mu grozi?

Często ma duże aspiracje życiowe i przeważnie udaje mu się osiągnąć jakieś lepsze stanowisko. Kiedy jednak wzniesie się już na wyżyny sławy i zaszczytów, to wtedy często okazuje się, że grożą mu jakieś niebezpieczeństwa i przykrości.

Ty też masz urodziny właśnie 02 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉