Urodzeni 03 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest człowiekiem poważnym, bardzo pracowitym i chłonie wiedzę, chętnie też podejmuje naukę na kierunkach ścisłych.

Często ludzie ci mają podwójną naturę, w dodatku bardzo odmienną. Z jednej strony jest niezwykle uczuciowy i sympatyczny, a z drugiej strony potrafi być egoistyczny, oziębły i wymagający. Z wielką cierpliwością i wytrwałością potrafi pracować nad czymś, co go bardzo interesuje, ale z drugiej, potrafi lekceważyć pracę, która wydaje mu się niezbyt zachęcająca dla niego.

Zazwyczaj jest to osoba szlachetna, wierna, szczera, zasługuje na zaufanie i z powodzeniem może zajmować odpowiedzialne stanowiska. Niezmiernie chętnie wstawia się za innymi ludźmi, przyjmuje wówczas rolę mediatora i pośrednika. Przejawia zamiłowanie w kierunku artystycznym, posiada przy tym ogromne wyczucie symetrii, oraz zdolności do robienia interesów. Jednak największe zdolności posiada do pracy wymagającej dużej zręczności mechanicznej i starannego opracowywania szczegółów.

Dzięki swym wrodzonym, specjalnym zdolnościom potrafi odkryć każdą prawdę, nawet tę najgłębiej ukrytą, dlatego całkiem dobrze poradziłby sobie w charakterze detektywa, czy sędziego śledczego. W dodatku jest niezmiernie uczuciowy, lubi się bawić i kocha namiętnie. W życiu częściej kieruje się uczuciem niż logicznym myśleniem. W małżeństwie zawsze osiąga miłość i harmonię. Jego życie najczęściej jest związane z innym życiem, a szczęście rodzinne i małżeńskie daje mu pełne zadowolenie i satysfakcję.

Kobieta z dnia dzisiejszego często zawiera w swym życiu dwa małżeństwa.

Wady:

Często są oni nieuważni, a skupiając się na własnych sprawach, potrafią przerywać innym podczas dyskusji. Uchodzą wówczas za osoby dość niegrzeczne i niekulturalne.

Jednak największą jego wadą jest jego wewnętrzny niepokój, strach przed niektórymi rzeczami, wówczas okazuje nagły i nieopanowany upór. Poza tym nie zawsze zdaje sobie sprawę z materialnej strony życia. Zdarza mu się, że potrafi entuzjazmować się dla kogoś, ale nie zawsze wychodzi mu to na dobre. Potrafi też zadawać pytania, jednak brakuje mu czasu, aby zaczekać na odpowiedź.

Ty też masz urodziny właśnie 03 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉