Urodzeni 05 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest ambitna, mądra, inteligentna, wie, czego chce od życia, ale nie zawsze jest rozumiana przez otoczenie.

Urodzona 05 marca posiada niezwykle przenikliwy umysł i duże ambicje, zawsze zdecydowana. Potrafi skupić się na dążeniu do określonego celu. Nigdy się nie waha, dąży za tym, co widzi i czego pragnie. Są to osoby mądre, zawsze dobrze się uczą, tryskają energią, interesują się medycyną i chirurgią. Lubią podróżować i często udaje im się zwiedzić wiele ciekawych zakątków kraju i świata.

Ich nadzwyczaj wrażliwa natura bardzo szybko reaguje na wszystkie zewnętrzne bodźce i  to nieważne, czy będą one umysłowe, czy inne. Nie powinni oni sięgać także po narkotyki, gdyż będą one wywierać na nich bardzo silne działanie i niezwykle trudno im będzie odzwyczaić się od tego i każdego innego nałogu.

W stosunku do innych ludzi jest tolerancyjny i chętny do pomocy, jednak zdarza się, że ta jego chęć pomagania bywa nieraz umiejętnie wykorzystywana na jego szkodę. Przez tę swoją inność nie zawsze jest rozumiany przez otoczenie, wówczas odsuwa się od towarzystwa ludzi i szuka samotności.

Posiada także zdolności w kierunku literackim, dlatego nie ma problemu z przelaniem swoich myśli na papier. Nawet gdy musi przemawiać publicznie, swe przemówienie potrafi dostosować do audytorium.

Czego powinni się wystrzegać?

Przebywając w otoczeniu ludzi przeciętnych i banalnych, często osoba z 05 marca, popada w głęboką tęsknotę za wyższymi ideałami. Może wtedy popełniać liczne gafy towarzyskie, lub narazić się innym ludziom. Także więcej uwagi zwraca na treść niż na formę. Lekceważenie form towarzyskich i adorowanie wyłącznie swojej osoby może doprowadzić go do dużych dysonansów życiowych i nieporozumień.

Ty też masz urodziny właśnie 05 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉