Urodzeni 07 marca

Osoba urodzona w tym dniu za wszelką cenę dąży do uzyskania niepodległości.  Zazwyczaj ją osiąga.

Osobie urodzonej 07 marca bardzo dobrze idzie w życiu, zwłaszcza, gdy staje na czele jakiegoś przedsiębiorstwa, banku, czy innej instytucji. Potrafi być zarówno panem, jak i pożytecznym podwładnym. Jednak mimo wszystko woli rządzić.

Odznacza się poczuciem własnej siły i odwagi w poczynaniach życiowych. Dąży do bycia samodzielnym i udaje mu się to osiągnąć. Bez większego problemu zdobywa wymarzone stanowiska, ale to wszystko wymaga od niego uzbrojenia się w cierpliwość i czekanie. Piastując wysokie stanowiska zazwyczaj obmyśla ciekawe plany i realizuje zuchwałe przedsięwzięcia.

W życiu jest bardzo aktywny, dlatego przez osoby postronne odbierany jest jako człowiek ciągle niezadowolony z panującego porządku. Niezmiernie łatwo potrafi dostosowywać się do wszelkich okoliczności życiowych, wtedy w stosunku do przełożonych staje się lizusem.

Za wszelką cenę pragnie być niezależny finansowo od innych, dlatego dąży do zrobienia kariery i nie przebiera w środkach, aby to osiągnąć. Niekiedy też potrafi wykorzystać słabość innych do osiągnięcia własnych celów. Nie należy jednak do osób okrutnych, ale nie zna skrupułów w dążeniu do zadowolenia swej ambicji. Nie cieszy go to, że ktoś jest od niego słabszy, ale nie waha się wykorzystać tej okoliczności, jak tylko zauważy, że może na tym zyskać.

Nie ma wielu znajomych ani przyjaciół, dlatego często swoje życie spędza w osamotnieniu. W swych poglądach jest stanowczy, dlatego w życiu brakuje mu nieraz radości i wesołości.

Wada:

Jego największą wadą jest nadmierna ambicja. Posiada także niezrównoważony charakter, który często bywa powodem jego nieustannego niepokoju. Te wady nie pozwalają mu na osiągnięcia pełni szczęścia w życiu.

Ty też masz urodziny właśnie 07 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉