Urodzeni 09 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest pełna zadumy i często rozmarzona. Lubi także przyrodę i zwierzęta.

Urodzony 09 marca jest inteligentny i błyskotliwy. Potrafi również krytycznie i obiektywnie spojrzeć na daną sprawę. Dzięki temu często osiąga wysokie stanowiska zarówno w służbie państwowej jak i w wojskowości. Posiada także doskonałe zdolności praktyczne, zwłaszcza w kierunku pracy społecznej. Ma dużo wrodzonego temperamentu, dzięki któremu osiąga rewelacyjne rezultaty jako przywódca polityczny, lub działacz polityczny.

Jeśli chodzi o sprawy finansowe, nie jest nazbyt ostrożny i często popełnia poważne błędy. Nie można jednak powiedzieć o nim, że jest osobą niegodną zaufania, ale jego wspaniałomyślność i hojność idzie niekiedy za daleko. Z powodu silnych emocji, jakie często nim miotają, łatwo unosi się gniewem.

Czego powinien się wystrzegać?

Aby jego kłótliwa natura nie była powodem kłótni, jakie w nim powstają, gdy znajduje się w jakimś otoczeniu. Także brak wewnętrznej harmonii może zemścić się na nim w jego życiu.

Co mu grozi?

Często grożą mu rozczarowania i nieprzyjemne przejścia uczuciowe. Również może być narażony na niebezpieczeństwo ugodzenia ostrym narzędziem.

Charakter kobiety urodzonej 09 marca

Kobieta urodzona dzisiaj jest bardzo przywiązana do swego ogniska domowego i lubi dbać o swoje mieszkanie. Jest bardzo wrażliwa, posiada zdolności artystyczne, interesuje się poezją i wszystkim, co jest romantyczne. Jej ruchy są pełne wdzięku, co można zaobserwować między innymi w tańcu. Jest dobra, litościwa, chętnie pomaga osobom cierpiącym i opiekuje się jednostkami upadłymi. Zazwyczaj posiada więcej niż jedno dziecko i może też zawrzeć więcej, niż jeden związek małżeński.

Często osiąga spektakularne sukcesy w zawodach związanych z sanatoriami, zakładami izolującymi od życia towarzyskiego (szpitale, klasztory itp.), oraz w sztuce, fotografii, lub perfumerii. Jej oczy często są rozmarzone, a włosy miękkie i bujne. W młodości może przeżyć jakieś cierpienie, lecz w wieku późniejszym jej zdrowie ulega poprawie i zaczyna robić karierę. Z wiekiem też może robić się coraz bardziej korpulentna.

Ogólnie, ludzie ci w związkach małżeńskich są bardzo szczęśliwi.

Ty też masz urodziny właśnie 09 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉