Urodzeni 14 marca

Osoba urodzona w tym dniu jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, chętna do pomocy i posiada zdolności strategiczne.

Urodzeni 14 marca należą do osób bardzo odważnych i niezwykle bohaterskich. Na codzień potrafią rządzić innymi i tak ich nakierować, aby słuchali wyłącznie ich poleceń. Często są to ludzie zamknięci w sobie. Jednak nie zmienia to faktu, że z ogromną determinacją dążą do zrealizowania swoich celów i marzeń.

Ogólnie, pomimo iż to jednostki z natury dobre, to i tak potrafią wybuchnąć gniewem. Wówczas nie dają sobie nic powiedzieć, są nieubłagani. Dzięki swym strategicznym i taktycznym zdolnościom mogą osiągnąć karierę w wojskowości, planując i realizując skrupulatnie swoje plany. Ponieważ osoby te posiadają dużą intuicję, szybko orientują się w sytuacji politycznej i towarzyskiej, dzięki temu osiągają wiele rzeczy.

Lubią oni kolekcjonować różne drobiazgi i zwracają wielką uwagę na szczegóły, przez to często się rozpraszają, i nie zawsze ogarniają całość sprawy.

Z jednej strony potrafią być przyjacielscy i towarzyscy, a z drugiej – wręcz oziębli i egoistyczni. Wtedy z podwójną siłą potrafią strzec własnych interesów i zwalczać swoich prawdziwych i utajnionych wrogów. Do tego bywają także niezmiernie podejrzliwi.

Ogólnie, można o takiej osobie powiedzieć, że jest inteligentna i uzdolniona w wielu kierunkach, jest też bardzo wrażliwa. Nawet widok rozgwieżdżonego nieba wywiera na niej piorunujące wrażenie.

Czego osoba urodzona w tym dniu powinna się wystrzegać?

Byłoby dobrze, aby nie bujała w obłokach, zwłaszcza wówczas, gdy wszyscy zajęci są pracą. Powinna też częściej reagować na wszelkie przeciwności losu, a nie biernie poddawać się wszystkiemu. W przeciwnym razie może później żałować, że nie zrobiła nic, aby w życiu mieć lepiej.

Ty też masz urodziny właśnie 14 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉