Urodzeni 16 marca


Osoba urodzona w tym dniu jest towarzyska, wesoła i wierna swym ideałom, często odnosi zwycięstwo nad swoimi wrogami.

Jest bardzo pewna siebie, dzięki temu z niezwykłą łatwością potrafi utorować sobie drogę do sukcesu, bez zbędnych niespodzianek. Pomimo swej ostrożności i przezorności, posiada też bardzo wojowniczą naturę i jest osobą bohaterską, która niczego się nie boi. Dzięki swej inteligencji i przenikliwości udaje jej się pokonać swoich wrogów i unieszkodliwić większość intryg.

Posiada zdolności organizacyjne, ale niekiedy jest zbyt radykalny w niektórych decyzjach. Podejmując się konkretnego zadania nie powinien zbytnio zagłębiać się w szczegóły, gdyż może zbyt wiele stracić. W miłości bardzo się stara i mimo wielu przykrości ze strony przeciwnej, nigdy nie okazuje zniechęcenia w stosunku do osób kochanych. Zdolny jest nawet do poświęcenia się i całkowitego oddania, jednak nie zawsze dochowuje wierności. Nie jest to jednak niewierność aktywna, jest ona raczej bierna, spowodowana wrażliwością, zmysłowością i silnemu uleganiu płci przeciwnej.

Najczęściej to jednak kobiety nie potrafią się oprzeć swym cichym wielbicielom. Dlatego bardzo często powinno się zwracać szczególną uwagę na młode panienki, które są w tym okresie bardzo podatne na takie zaloty.

Choroby:

Nie posiadają oni zbyt wielkich sił życiowych i mają wrażliwy organizm, dlatego choroby ich się trzymają, zwłaszcza te zaraźliwe. Często też ulegają chorobom związanym z nadmierną nerwowością, problemami z jelitami i płucami. Kiedy jednak dopadną ich dolegliwości chorobowe, to wówczas nie powinni oni zażywać zbyt silnych leków, gdyż mają skłonności do uzależnień.

Pomimo pewnych niedomagań to i tak są to osoby życzliwie ustosunkowane do otoczenia, zwłaszcza do ludzi niżej usytuowanych materialnie. Potrafią docenić każdego, który jest w stanie się dla nich poświęcić i jest wiernym przyjacielem, takie osoby bardzo sobie bardzo cenią i potrafią być w stosunku do nich tolerancyjny, a nawet pobłażliwi.

Ty też masz urodziny właśnie 16 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉