Urodzeni 17 marca

Osoba urodzona w tym dniu zazwyczaj osiąga dobre i wysokie stanowiska, ale musi uważać, gdyż może je szybko stracić, jeśli nie będzie uważna.

Zazwyczaj 17 marca rodzą się dwa typy ludzi.

Jeden jest dość płytki i przyziemny, natomiast drugi typ, jest osobą wszechstronną, wnikliwą o poglądach filozoficznych. Z natury jednak są oni dość sugestywni i ekspresyjni, patrzący na świat z optymizmem.

Osoba ta skupia wokół siebie prawdziwych przyjaciół, którzy zawsze mu służą pomocą. Jest także ceniona przez osoby równe jej bądź zajmujące wyższe pozycje społeczne. Chętnie pomaga innym i nie chce sprawiać nikomu żadnych problemów. Nie należy jednak do osób buntowniczych, uznaje większość norm społecznych i towarzyskich. Zawsze z ochotą stara się je wszystkie wykonywać i akceptować. Z pokorą znosi wszelkie niedogodności i ograniczenia życiowe na które często bywa narażona. Jest jednostką dowcipną, potrafi prawie każdego rozśmieszyć, ale nie zawsze jest to mile widziane wśród jego otoczenia. Często ludzie nie rozumieją jej zachowania. Oceniają ją wówczas bardzo niesprawiedliwie.

Co mu grozi?

Może on zostać powalony przez jakieś nieszczęścia, które zrujnują jego dotychczasowe życie i nadzieje. Dlatego powinien zachować jak największą ostrożność, pracować gorliwie, a wkrótce osiągnie swoje cele.

Jak wychować takie dziecko?

Powinno się skupić wysiłki na wykształcenie u takiego dziecka silnej woli. Należy jednak zwrócić uwagę, że dzieci urodzone 17 marca potrafią być uparte, dlatego powinno się delikatnie niwelować takie zachowania. Dzieci z tego dnia często wykazują duże zdolności, dlatego dobrze byłoby, aby zacząć je wcześnie pielęgnować i rozwijać w określonym kierunku. Bez większego problemu można stosować u takiego dziecka określone zasady, gdyż dziecko to szybko je przyjmuje i wprowadza w życie.

Ty też masz urodziny właśnie 17 marca?

Jeśli tak, to koniecznie daj mi znać w komentarzu czy i Tobie powyższy opis się zgadza 😉

Zapraszam również do sprawdzenia dnia tygodnia, w którym się urodziłaś/urodziłeś, spójrz także na horoskop partnerski między poszczególnymi dniami tygodnia 😉